Mittehappeline C-vitamiini pulber

 • maole leebe mittehappeline C-vitamiini vorm
 • sobilik inimestele, kellel on raskusi tablettide neelamisega või kes peavad tarvitama suurtes kogustes C-vitamiini
 • lisaks C-vitamiinile sisaldab ka tervislikku annust kaltsiumi
 • immuunsüsteemi toetamiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 g päevas koos toiduga. Sega pulber (1 g = 1/4 teelusikat) vee, mahla või smuuti sisse. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12-vitamiini, siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel kes tarbisid vähemalt 220 mg vitamiin C-d päevas oli ka kõrgem vitamiin E tase, kui neil kes tarbisid 120 mg või vähem.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

C-vitamiini pulber sisaldab vitamiini kaltsiumaskorbaadi vormis, mis on mittehappeline. Tänu sellele on toidulisand maole leebem ning eriti sobilik just inimestele, kellel on tundlik magu ning probleeme happeliste vormide või tablettide tarvitamisega.

Mittehappelise pulbri imendumine on kõige parem, kui seda tarvitatakse koos toiduga. Sobib väga hästi jookidele lisamiseks ning toidule peale raputamiseks.

Tänu kaltsiumaskorbaadi vormile sisaldub preparaadis ka optimaalne vajalik päevane kogus mineraalainet kaltsiumi. Kaltsium osaleb rakkude jagunemise protsessis, aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närviülekandele ning hoiab luid ja hambaid.

C-vitamiin on vesilahustuv vitamiin, mida on vaja kollageeni normaalsele moodustumisele ning luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

Lisaks aitab C-vitamiin kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

1 grammis kaltsiumaskorbaadi koguses sisaldub peaaegu 900 mg C-vitamiini ning veidi üle 100 mg kaltsiumi.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kellel on ülitundlik magu ning happeline C-vitamiini vorm võib magu liigselt ärritada
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega
 • inimesed, kellel esineb külmetusi
 • inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ja sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
 • inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
 • inimesed, kellel on raskusi tablettide neelamisega
 • inimesed, kes soovivad tarvitada kõrgemaid C-vitamiini koguseid
 • inimesed, kes lisaks C-vitamiinile soovivad lisatarvitada kaltsiumi
 • inimesed, kes soovivad hoida luude ja hammaste tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 grammi sisaldab:
1-2 g %NRV*
C-vitamiin 897-1794 mg 1121-2242
Kaltsium 103-206 mg 13-26

Koostisosad: kaltsiumaskorbaat (sisaldades C-vitamiini ja kaltsiumi).

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu-, gluteeni, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfiteid, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Üle 1000 mg C vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget kõhuärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]