Mineraalainete ja vitamiinide kompleks Osteoguard®

 • kõik-ühes luude tervise toetamiseks, mis sisaldab kõrgel tasemel kaltsiumi ja magneesiumi koos booriga
 • sisaldab lisaks D-vitamiin ja K-vitamiin, mis aitavad kaasa kaltsiumi imendumisele
 • suurepärane partner enamikele multivitamiinidele
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas koos toiduga. Magneesium aitab kehal aktiveerida B-grupi vitamiine, mistõttu on neid soovituslik võtta juurde lisaks mineraalidele.

Kas teadsid?

Kaltsium on üks enamlevinumaid mineraale maakeral. Inimese keha sisaldab keskmiselt 1 kg kaltsiumi, millest 99% asub luudes.

MILLEKS HEA ON?

Lamberts Osteoguard® tabletid on spetsiaalselt luude tervise ning tugevuse säilitamiseks formuleeritud toidulisand. Sisaldab kõrges kontsentratsioonis kaltsiumi ja magneesiumi ning lisaks ka boori ning D ja K vitamiine. Kaltsiumi ja magneesiumi imendumisele aitavad kaasa just kompleksi lisatud D- ja K-vitamiinid ning boor.

Magneesium on oluline mineraalaine luustiku arenguks, närvi- ja lihasfunktsioonide korrapäraseks funktsioneerimiseks, rasvhapete ja rakkude tootmiseks ning elektrolüütide tasakaalu säilitamiseks. Lisaks aitab magneesium toetada energia tootmist, on vastutav üle 300 ensüüm-reaktsiooni eest kehas, aktiveerib B-grupi vitamiine, lõõgastab lihaseid ning aitab kaasa insuliini sekretsioonile ja toimimisele.

Kaltsium on inimorganismis kõige suuremas koguses esinev mineraal, milles 99% esineb luudes ja hammastes. Kaltsiumi on vaja luude ja hammaste moodustamiseks, vere hüübimise, närvirakkude signaalide edastamise ja lihaskontratsiooni jaoks. Osteoporoosi tekkeriski vähendamine on kaltsiumi üks peamisi teada-tuntud rolle. Kaltsiumi puhul on leitud, et see võib leevendada ka premenstruaalsündroomi sümptomeid naistel.

D-vitamiin on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse tähtsaks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt.

Lamberts Osteoguard® toidulisand sisaldab õiges vormis mineraalaineid, mis on maksimaalse imendumisega.

Kompleks sobib ideaalselt tarvitamiseks neile, kelle toidulaual puuduvad piimatooted. Sel juhul tarvita 2 tabletti päevas. Igapäevaseks luude tervise säilitamiseks sobib tarvitada 1 tablett päevas.

Toode on soovituslik ka menopausi läbivatele naistele, et toetada luude tervist ja ära hoida luude hõrenemine.

Osteoguard sobib tarvitamiseks ka väga hästi mõne multivitamiini kompleksi kõrvale.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Osteoguard multikompleksi tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad tugevdada luid
 • inimesed, keda ohustab osteoporoos
 • naised, kellel on menopaus
 • inimesed, kes soovivad oma immuunsust tõsta
 • inimesed, kes soovivad tarbida kõrgendatud annuses mineraalaineid
 • inimesed, kes soovivad toetada hammaste tervist
 • inimesed, kelle toidulaud ei sisalda piimatooteid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
D-vitamiin 5-10 µg (200-400IU) 100-200
K-vitamiin 38-76 µg 51-102
Kaltsium 500-1000 mg 63-126
Magneesium 125-250 mg 33-66
Boor 1,5-3 mg -

Koostisosad: kaltsiumkarbonaat, tselluloos, magneesiumoksiid, ristseotud tselluloosikummi, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, boor (naatriumboraat), vitamiin D3, vitamiin K1.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevakseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud ning tervislikku eluviisi. Hoida toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht