Männikoore ekstrakt (Pycnogenol®) 40 mg

 • maailmakuulus looduslik flavonoidide preparaat
 • rikkalik proantotsüanidiinide allikas
 • tugevate antioksüdatiivsete omadustega
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta üks tablett päevas koos toiduga. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde ka D-vitamiini. Kuna tegu on tugeva antioksüdandiga, siis tasub igapäevaselt ravimeid võttes eelnevalt konsulteerida oma raviarstiga, et uurida võimalike koosmõjude kohta.

Kas teadsid?

Arvatakse, et okaspuud arenesid välja umbes 300 miljonit aastat tagasi. Hinnanguliselt 200 miljonit aastat tagasi arenes välja okaspuude üks vanemaid ja suuremaid perekondi - männilised.

MILLEKS HEA ON?

Pycnogenol® on ekstrakt Vahemere äärsete mändide koorest, mille peamiseks osisteks on looduslikud ühendid pro-antotsüanidiinid. Pro-antotsüanidiinid kuuluvad taimsete ühendite, flavonoidide, gruppi, mida leidub ka tumedates marjades, puuviljades ja seemnetes. Need taimsed ühendid on looduslikud antioksüdandid.

Männikooreekstrakti ainulaadsel aktiivsete ühendite segul on neli põhiomadust – see on võimas antioksüdant, toimib loodusliku põletikuvastase ühendina, aitab stimuleerida kollageeni ja hüaluroonhappe tootmist ning aitab veresooni laiendada.

1 kapslid sisaldub 40 mg männikoore ekstrakti, mis peamiselt leiab kasutust spetsialistide soovitusel just kollageeni taastamisel ja ehitamisel, et tagada naha elastsus ja veresoonte tugevus.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Pycnogenol (männikoore ekstrakt) tarvitada:

 • inimesed, kes soovidad toetada naha tervist
 • inimesed, kes soovivad stimueerida kollageeni ja hüaluroonhappe tootmist nahas
 • inimesed, kes soovivad toetada liigeste tervist
 • inimesed, kes soovivad tugevdada veresooni
 • inimesed, kes soovivad toetada kollageeni ehitamist ja taastamist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
Männikoore ekstrakt (Pycnogenol) 40 mg

Koostisosad: täidis (valge riisi pulber), kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, männikoore ekstrakt (Pycnogenol), paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: See toode ei ole soovitatav raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Astaksantiin (8 mg)
18,89 
Tugevatoimeline antioksüdantide kompleks
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht