L-arginiin 1000 mg

 • südame töö ja veresoonkonna toetamiseks
 • viljakusega seotud probleemide abistamiseks
 • erektsioonihäirete korral
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 kuni 4 tabletti päevas koos vee või mahlaga, vältida piima. Kõige parem on arginiini võtta pool tundi enne sööki või enne magama minekut. Viljakuse täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde ka tsinki ja seleeni. Verevarustuse toetamisel võib täiendavat abi saada Ginko biloba-st.

Kas teadsid?

Nimi arginiin tuleb kreekakeelsest sõnast árgyros (ἄργυρος), mis tähendab hõbedat. Seda arginiini (nitraadi kristallide) hõbekas-valge värvuse tõttu.

MILLEKS HEA ON?

Veresoonkond
Vastupidavus
Meeste tervis
Närvisüsteemi toetamine
Füüsiline stress

Aminohappeid kasutatakse kehas proteiinide ehk valkude tootmiseks, mis on hädavajalikud rakkude moodustumiseks, lisaks sisalduvad need hormoonide, ensüümide, neurotransmitterite ning antikehade biokeemilises struktuuris.

Keha kasutab arginiini lämmastikoksiidi tootmiseks. Lämmastikoksiid lõõgastab veresooni, on oluline keha vereringe säilitamiseks ning seega omab olulist rolli kogu südame-veresoonkonna toimimises.

Arginiini on vaja paljude hormoonide vabastamiseks, milleks on näiteks glükagoon ja insuliin ning on vajalik optimaalseks kasvamiseks osaledes ka kasvuhormoonide vabastamisel. Arginiin aitab kaasa ka haavade paranemisele ja on seotud ammoniaagi eemaldamisega kehast.

Lamberts L-arginiin on puhas, vabas vormis aminohape, mis imendub kehas ilma lagundamiseta seedeendüümide poolt. Igas tabletis sisaldub 1000 mg L-arginiini HCI (vesinikkloriid).

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts L-arginiin tablette tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb südameprobleeme
 • mehed, kellel on erektsioonihäired
 • mehed, kellel on viljakusprobleemid
 • naised, kellel on viljakusprobleemid
 • täiskasvanud enne ja pärast operatsiooni
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-4 tabletti sisaldab
L-arginiin HCI (vesinikkloriid) 1000-4000 mg

Koostisosad: L-arginiin vesinikkloriid, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, tselluloos, modifitseeritud tärklis, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, stabilisaator steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Toodet ei soovitata lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

L-glutamiini pulber 500 g
43,97 
L-glutatiooni kompleks
31,55 
L-karnitiin 500 mg
31,55 
L-lüsiin HCl 1000 mg
17,30 
L-türosiin 500 mg
20,47 
Tauriin 500 mg
15,74 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht