L-türosiin 500 mg

  • keskendumisvõime parandamiseks
  • väsimustunde ja jõuetuse korral
  • neerupealiste, hüpofüüsi ja kilpnäärme töö toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-4 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga, ära tarbi samaaegselt piimatoodetega. Türosiini on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut. Aju ja närvisüsteemi täiendavaks toetamiseks võid abi saada D-vitamiini, magneesiumi, B-grupi vitamiinide ja oomega-3 rasvhapete võtmisest.

Kas teadsid?

Türosiin on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast tyrós, mis tähendab juustu, kuna see avastatati esmakordselt 1846 aastal juustust pärinevast kaseiinist.

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Mälu ja keskendumine
Väsimus ja kurnatus

Türosiini peetakse asendamatuks aminohappeks, kuna keha saab seda valmistada fenüülalaniinist, kuid seda saadakse ka kõrge valgusisaldusega toitudest nagu juust, kana, kala ja soja.

Türosiin suudab läbida hematoentsefaalbarjääri. Kui see on ajus, on see neurotransmitterite dopamiini, norepinefriini ja epinefriini, paremini tuntud kui adrenaliin, lähteaineks. Need neurotransmitterid on oluline osa keha närvisüsteemist

  • Türosiin on türoksiini, katehhoolamiinide ja inimese peamise pigmendi melaniini lähteaine.
  • See mängib rolli neerupealiste, hüpofüüsi ja kilpnäärme töös.
  • Türosiini ei leidu suurtes kogustes organismis, kuna see metaboliseerub kiiresti.
KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid tarvitada Lamberts L-türosiini:

  • inimesed, kes soovivad toetada melaniini tootmist
  • inimesed, kes soovivad toetada neerupealiste ja kilpnäärme tööd
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-4 kapslit sisaldab:
1-4 kapslit
L-türosiin 500-2000 mg

Koostisosad: L-türosiin, kapslikate želatiin, magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Hoiatused: Mitte tarvitada koos MAO inhibiitoritega ( antidepressandite ravimirühm). Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisii. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

L-fenüülalaniin 500 mg
20,47 
L-teaniin 200 mg
25,22 
Tauriin 500 mg
15,74 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht