L-metioniin 500 mg

  • antioksüdatiivseks kaitseks
  • lihaskasvu toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga, ära tarbi samaaegselt piimatoodetega. Metioniini on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või magamaminekut. Lihaskasvu täiendavaks toetamiseks ja aminohapete tasakaalu säilitamiseks soovitame juurde võtta ka teisi aminohappeid ning B6 vitamiini, mis omab olulist rolli aminohapete metabolismis.

Kas teadsid?

Munad on ühed parimad metioniini allikad. Umbes 5% munavalge kogukaalust moodustab just see asendamatu aminohape.

MILLEKS HEA ON?
Organismi puhastamine
Meeleolu
Lihaskasvu toetamine

Sisaldab aminohapet L-metioniin. Metioniin on väävlit sisaldav aminohape ja koos tsüsteiiniga moodustavad nad meie toitumises peamise väävli allika. Keha kasutab aminohappeid proteiinide ehk valkude ehituseks. Metioniin on asendamatu aminohape, mida organism ei ole suuteline ise tootma ning seetõttu peaksime seda saama tarbitavast toidust. Metioniin muudetakse kehas tsüsteiiniks, karnitiiniks, glutatiooniks, tauriiniks ja nukleiinhapeteks.

Lamberts L-metioniin on maksimaalseks imendumiseks esitatud vabas vormis. Iga kapsel annab 500 mg L-metioniini.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid kasutada Lambertsi L-metioniini kapsleid:

– inimesed, kes tarbivad vähe proteiinirikkaid toiduaineid

– sportlased, kes soovivad toetada lihasmassi kasvu

KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab
1-2 kapslit
L-metioniin 500-1000 mg

Koostisosad: L-metioniin, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-arginiin 1000 mg
32,82 
L-glutatiooni kompleks
31,55 
L-lüsiin HCl 1000 mg
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht