L-fenüülalaniin 500 mg

  • nahavärvi ühtlustamiseks
  • liigeste tervise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas poole klaasi vee või mahlaga, ära tarbi samaaegselt piimatoodete või antidepressantidega (eriti MAO inhibiitoritega). Fenüülalaniini on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut. Närvisüsteemi täiendavaks toetamiseks võid võtta lisaks L-teaniini, D-vitamiini ning oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Keha suudab fenüülalaniini toota ka kunstlikust suhkruasendajast aspartaamist, mida kasutatakse paljudes magusates jookides, suhkruvabades toitudes või ravimites.

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Mälu ja keskendumine

Keha kasutab aminohappeid kehas valkude ehitamiseks. Valgud on olulised rakkude moodustumisel ning võtavad osa hormoonide, ensüümide, antikehade biokeemilise struktuuri ehitusest. Fenüülalaniin on üks asendamatutest aminohapetest, mida inimorganism ise sünteesida ei suuda ning peab seetõttu saama toiduga. Seda leidub lihas, kalas, munas ja piimatoodetes.

Fenüülalaniin on vajalik eeskätt aminohappe türosiini eelühendina, millest toodetakse olulisi signaalmolekule – dopamiini, noradrenaliini, adrenaliini; trijoodtüroniini ja türoksiini ning melaniini. Dopamiin, adrenaliin ja noradrenaliin mängivad olulist rolli erksuse, mälu ja lihaste koordinatsiooni juures.

See edendab tasakaalustatud närvi- ja kognitiivset funktsiooni ning mängib rolli ka meeleolu reguleerimisel. Fenüülalaniin võib aidata vähendada kergeid valu sümptomeid, ebamugavusi liigestes ja ühtlustada nahatooni (nt vitiliigo puhul).

Lamberts L-fenüülalaniin sisaldab vabas vormis aminohapet L-fenüülalaniini. Vaba vorm aitab aminohappel kiiremini imenduda.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts L-fenüülalaniini kapsleid tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad tasakaalustada närvi- ja kognitiivset funktsiooni
  • inimesed, kellel esineb valusümptomeid ja ebamugavusi liigestes
  • inimesed, kellel on diagnoositud vitiliigo
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel
L-fenüülalaniin 500 mg

Koostisosad: L-fenüülalaniin, kapslikate želatiin, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiidid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada fenüülketonuuria puhul. Mitte tarvitada koos MAO-inhibiitoritega (teatud tüüpi antidepressandid).  Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

L-histidiin HCl 500 mg
17,30 
L-metioniin 500 mg
20,47 
Magneesium (tsitraat) 150 mg MagAsorb®
al.  14,16 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht