Hobukastani kompleks

 • antioksüdatiivsete ja põletikuvastaste omadustega
 • sisaldab lisaks rutiini, ruskuluse- ja viinamarjaseemne ekstrakte
 • antikoaguleeriv toime
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 2 tabletti päevas koos toiduga esimesed 3 kuud. Seejärel jätka säilitusannusega 1 tablett päevas. Südame ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta ka D-vitamiini ja oomega-3-rasvhappeid.

Kas teadsid?

Harilik hobukastan on pärit Balkani maadest. Tänapäeval leidub seda Euroopas, Põhja-Aasias ja Põhja-Ameerikas. Eestis on see harva metsistuv sage ilupuu.

MILLEKS HEA ON?

Unikaalne kompleks, mis sisaldab 3 erineva taime ekstrakti: hobukastani-, ruskuluse- ja viinamarjaseemne ekstrakte. Lisaks on kompleksis taimne ühend rutiin.

Hobukastani ekstrakt aitab parandada veenide tervist ning vähendada põletikulisi protsesse. Lisaks on hobukastani ekstrakt väga tugev antioksüdant – ühend, mis võib aidata vältida ebastabiilsete molekulide, vabade radikaalide, põhjustatud rakukahjustusi, ning sisaldab palju flavonoidseid ühendeid, sealhulgas kvertsetiini ja kampferooli, millel on tugevad antioksüdatiivsed omadused.

Aestsiin on samuti põletikuvastaste omadustega hobukastani ekstrakti komponent. On leitud, et see võib kaasa aidata põletike vähendamisele, mis on seotud vigastuste, venoosse puudulikkuse või tursega.

Viinamarjaseemned on taimsete ühendite, bioflavonoidide allikaks, mis toetavad kollageenirikkaid struktuure organismis. Kollageenil on organismis mitmeid ülesandeid: olles kapillaaride, veenide ja arterite ehituslikuks elemendiks.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kellel esinevad veenilaiendid
 • inimesed, kes soovivad toetada kollageeni tootmist organismis
 • inimesed, kellel esineb turseid
 • inimesed, kes soovivad parandada veenide tervist
 • inimesed, kellel esineb põletikulisi protsesse, mis on seotud vigastuste ja / või tursetega
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Hobukastani ekstrakt (278 mg 5,2:1 ekstraktina), millest 1318 mg
aestsiin 50 mg
Viinamarjaseemne ekstrakt (2,5 mg 50:1 ekstraktina) 125 mg
Lihunikuhari ehk ruskus (14,06 mg 4:1 ekstraktina) 56,25 mg
Rutiin 12,5 mg

Koostis: mahuaine tselluloos, stabilisaator dikaltsiumfosfaat, Hobukastani (Aesculus Hippocastanum) ekstrakt, glaseerained (toiduvärvid titaandioksiid ja rauaoksiidid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paakumisvastased ained (ränidioksiid, magneesiumstearaat ja stearhape), Lihunikuhari / Ruskus (Ruscus aculeatus) ekstrakt, rutiin, ristseotud tselluloosikummi, viinamarjaseemne ekstrakt.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kurkum 10 000 mg Fast Release
al.  22,06 
Küüslauk 8250 mg
18,89 
VeinTain® – Ginkgo biloba kompleks
25,22 
Viirpuu 2500 mg ekstrakti tabletid
19,62 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht