Mangaan (tsitraat) 4 mg

 • luude tervise toetamiseks
 • naha tervise jaoks
 • sidekoe moodustumisele kaasa aitamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Mangaan võib reageerida mõnede antibiootikumidega, mistõttu võiks nende võtmisel olla vähemalt 2 tunnine vahe. Luude täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde ka K-vitamiini ning D-vitamiini.

Kas teadsid?

Puhas mangaan on väga reaktiivne. See põleb hapniku käes, roostetab vees ja lahustub kergetes hapetes.

KAS TEADSID?
Luude tervis
Liigeste tervis
Naha tervis
Oksüdatiivne stress

Mangaan on mikroelement, millel on kehas palju erinevaid olulisi rolle.

Mangaan on vajalik nii terve naha, luude ja kõhrete jaoks kui ka ensüümide tootmiseks ning antioksüdantse süsteemi aktivatsiooniks. Tänu sellele aitab mangaan kaitsta rakku oksüdatiivse kahjustuse eest, säilitada normaalset luustikku ja moodustada normaalset sidekude. Lisaks eelnevatele mõjutab mangaan ka veresuhkrut ning selle puudus võib põhjustada glükoositalumatust.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi mangaani tablette tarvitada:

 • inimesed, kellel on osteoporoos
 • inimesed, kellel on nii lihaste kui liigeste probleeme
 • inimesed, kes soovivad toetada luude, liigeste ja naha tervist
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Mangaan (tsitraadina) 4 mg 200

Koostisosad: kaltsiumkarbonaat, tselluloos, mangaantsitraat, paakumisvastased ained (ränidioksiid, stearüülhape, magneesiumstearaat), tabletikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glütseriin).

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Pikaajaline kasutamine võib põhjustada lihasvalu ja väsimust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht