C-vitamiini pulber

 • kergesti lahustuv ja värskendava maitsega, hea lisada jookidele
 • sobilik inimestele, kellel on raskusi tablettide neelamisega või kes peavad tarvitama suurtes kogustes C-vitamiini
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • suu limaskesta toetamiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 g päevas koos toiduga. Sega pulber (1 g = 1/4 teelusikat) vee, mahla või smuuti sisse. Omastamise parandamiseks võid annuse jagada mitmeks osaks ning võtta seda hommikul ja õhtul. C-vitamiin aitab kaasa ka raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta.

Kas teadsid?

Lisaks sellele, et C-vitamiin on antioksüdant, aitab ta kehal taaskasutada teisi antioksüdante. Uuringu põhjal leiti, et inimestel, kes tarbisid vähemalt 220 mg C-vitamiini päevas oli ka kõrgem vitamiin E tase, kui neil kes tarbisid 120 mg või vähem.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

Kergesti lahustuv C-vitamiini pulber, mida on mugav ning lihtne tarvitada. Sobilik inimestele, kellel on raskusi tablettide neelamisega. Pulbril on värske sidruni- ja laimisarnane maitse, sobib ideaalselt segamiseks puuviljamahlade ja smuutidega.

Samuti on vitamiin C pulbrit mugav tarvitada inimestel, kellel on vaja annustada suuri C-vitamiini kogused, kuna pulbrit saab vastavalt vajadusele doseerida.

Vitamiin C aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks aitab C-vitamiin kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, suurendab raua imendumist ning aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele ja luude, kõhrkoe, veresoonte,hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast sedaavaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele vitamiin C kogusele.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega
 • inimesed, kellel esineb külmetusi
 • sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust
 • inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga
 • inimesed, kes soovivad toetada kollageeni moodustamist
 • inimesed, kes tarbivad raua preparaate
 • inimesed, kellel on vaja tarvitada suuri C-vitamiini koguseid
 • inimesed, kellel on raskusi tablettide neelamisega
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 grammi sisaldab:
1-2 g %NRV*
C-vitamiin (askorbiinhape) 1000-2000 mg 1250-2500

Koostisosad: askorbiinhape (C-vitamiin).

Teave allergeenide kohta: Toode on nisu-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba.

Hoiatused: Üle 1000 mg C-vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kerget kõhuärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas. 

Sarnased tooted

C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega
al.  14,23 
C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega
al.  12,58 
C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiin ja rutiin 500 mg
20,47 
Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga
18,89 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht