Astelpajuõli 1000 mg

 • rikkalik oomega-7 allikas
 • sisaldab 1000 mg puhast astelpaju marja õli
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Kõikide vajalike oomega rasvhapete saamiseks söö lisaks kasulikke rasvu sisaldavat toitu (nt punane kala, avakaado, pähklid) või võta täiendavalt oomega-3 ja -6 toidulisandit.

Kas teadsid?

Astelpajuliste ladina keelne nimetus Hippophae, pärineb kreeka k. sõnadest hippo=hobune ja phaos=särama. Nimelt lisati astelpaju Vanas-Kreekas hobusesöödale, et nende karvale rohkem läiget anda.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Veresoonkond
Maksa tervis
Naha tervis
Kolesterooli tase
Silmade tervis

Lamberts astelpajuõli kapslites on kasutatud marja viljalihast saadud puhast ekstrakti (palju rikkalikum allikas kui seemned), mida ekstraheeritakse, et saada parima võimaliku kvaliteediga lisand. Ekstraheerimisprotsess tagab oluliste omaduste säilimise. Astelpajuõli on rikas monoküllastumata oomega-7-rasvhappe allikas (palmitoolhape). Üks kapsel sisaldab 1000 mg puhast astelpajuõli, mis annab 270 mg oomega-7-rasvhappeid!

Lamberts kasutab astelpajuõli, mille taimed on kasvatatud orgaaniliselt Tian Shani mäestikus. Tooraine pärineb orgaanilistest ühistu istandustest, millel on positiivne mõju piirkonna ökoloogiale.

Astelpajuõli omab antioksüdantset toimet organismile. Tänu kõrgele bioflavonoidide (looduslikud ühendid) sisaldusele usutakse astelpajuõli toimet tõsta naha ja limaskestade taastumisvõimet ning seeläbi toetada naha vigastuste paranemisprotsessi. Seespidiselt võib astelpajuõli leida kasutust maohaavade, kõrvetiste ja suu limaskesta põletike korral. Astelpajuõli on rikas monoküllastumata rasvhappe oomega-7 ehk palmitoleiinhappe allikas. Küllastunud rasvhapete asendamine küllastumata rasvhapetega aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset ning toetab seeläbi kardiovaskulaarset süsteemi ja selle tervist.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad toetada südame tööd
 • inimesed, kes soovivad aidata parandada seedimist
 • inimesed, kes soovivad toetada naha tervist
 • inimesed, kellel esineb limaskestade kuivust
 • inimesed, kes soovivad toetada naha vigastuste paranemisprotsessi
 • inimesed, kellel on kõrge kolesteroolitase
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit
Astelpaju (Hippophae) õli; millest palmitoolhape (Oomega -7) 1000-2000 mg; 270-540 mg

Koostisosad: Astelpaju (Hippophae) marja viljalihaõli, glaseerained (maisitärklis, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja karrageen).

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kuningakepiõli 1000 mg kapslid
20,47 
Linaseemneõli 1000 mg kapslid
18,89 
Puhas kurgirohuõli 1000 mg
27,66 
Vegan oomega-3, DHA 250 mg
32,99 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht