Ashwagandha (India ženženn) 6000 mg

 • immuunsüsteemi toetav ja toniseeriv populaarne ürt
 • standardiseeritud ekstrakt tagab lubatud toimeainete taseme
 • igas tabletis sisalduva 300 mg ekstrakti jaoks on kasutatud 6000 mg ürti
 • täiendavaks immuunsüsteemi toetamiseks lisatud tsink ja C-vitamiin
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas, eelistatavalt koos toiduga. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks võta juurde lisaks kvertsetiini ja D-vitamiini.

Kas teadsid?

Ashwagandha on üks kõige olulisemaid ravimeid Ajurveedas, India traditsioonilises rahvameditsiinis. Sõna Ajurveeda pärineb sanskriti keelest (आयुर्वेद āyurveda- elu teadus).

MILLEKS HEA ON?

Ashwagandha, tuntud ka kui India ženšenn, on üks tähtsamaid ürte Ayurvedas ning on olnud kasutusel iidsetest aegadest. Meditsiiniteadlased on teda aastaid suure huviga uurinud ning läbi viinud sadu uuringuid.

Ashwagandhat on juba üle 3000 aasta kasutatud stressi leevendamiseks, energiataseme tõstmiseks ja keskendumisvõime parandamiseks. Mitmed uuringud näitavad, et sellel taimel on ärevuse vastane toime ja ta võib vähendada kortisooli taset. Ashwagandha võib samuti aidata unetuse ja väsimuse korral ning vähendada vere glükoosisisaldust, vererõhku ja LDL-kolesterooli (halva kolesterooli) taset, suurendades samal ajal HDL-kolesterooli (hea kolesterool) pisut. Lisaks võib see parandada ka ajutegevust.

Lamberts Ashwagandha ühendab immuunsussüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks ürdis leiduvad olulised omadused koos lisatud C-vitamiini ja tsingiga.

Lamberts kasutab kapslites ainult Ashwagandha juure ekstrakti, sest see on olnud tuhandete aastate traditsioonilise kasutuse keskmeks ja selle toimet on tõestatud mitmete uuringutega. Tooraine läbib enne tootmist tugeva puhtuse kontrolli, et tagada tooraine vastavus kõige rangematele kvaliteedistandarditele.

Aktiivseid ühendeid, mida nimetatakse vitanoliidideks, on optimaalsel tasemel 5% ehk 15 mg kapsli kohta. See tase on kooskõlas avaldatud uuringutega.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad tõsta enda organismi energiataset
 • inimesed, kes soovivad parandada enda keskendumisvõimet
 • inimesed, kellel on probleeme ärevusega
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel %NRV*
C-vitamiin 40 mg 50
Tsink 5 mg 50
Ashwagandha (moodustab 300 mg ekstraktina 20:1) 6000 mg -
sisaldades vitanoliide 15 mg -

Koostisosad: Ashwagandha (Withania somnifera) juure ekstrakt, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, vitamiin C (askorbiinhape), tsinktsitraat, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid, mahuaine valge riisipulber.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Korea ženšenn 1200 mg
11,87 
Siberi ženšenn 1500 mg
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht