Vitamiinide komplekt “Immuunsüsteem tugevaks!”

 • immuunsüsteemi mitmekülgseks toetamiseks
 • aitab tõsta keha kaitsevõimet ja energiavarusid
 • kõigi oluliseimate mikro- ja makrotoitainetega
 • C-vitamiin, rutiin ja punase päevakübara ekstrakt annavad efektiivses koguses erinevaid tugevate antioksüdatiivsete omadustega ühendeid
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimteoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas, eelistatavalt koos toiduga. Maksimaalse efekti saavutamiseks on parim kasutada päevakübarat igapäevaselt 2-3 nädalaste perioodide kaupa. Organismi vastupanuvõime tõstmiseks on soovituslik nii asendamatute oomega-3-rasvhapete kui D-vitamiini tarvitamine.

Kas teadsid?

Saksa botaanik Conrad Moench andis päevakübarate perekonnale nime Echinacea, kreeka keelse sõna ἐχῖνος (ekhinos- siil või merisiil) järgi, tema siili meenutava korvõisiku järgi seemnete valmimisel.

MILLEKS HEA ON?

Kui Sind kimbutavad tihti erinevad tervist nõrgendavad haigusperioodid, külmetused või tunned end väsinuna, kurnatuna ning energiast tühjana, siis soovitame Sul toetada enda immuunsüsteemi seda tugevdavate toidulisanditega. Õige immuunsüsteemi aktiveeriv ja toetav komplekt tagab igapäevase vajamineva toitainete koguse, olulise keha kaitsevõime tõstmise ning aitab taastada ka organismi energiavarud.

Täiendavalt soovitame juurde lugeda ka immuunsuse tugevdamise ja päevakübara kohta.

Komplekt sisaldab:

Punane päevakübar 1000 mg (60 tbl) – tegemist on maailma ühe tuntuima ravimtaimega, mida on pikka aega kasutatud nii külmetushaiguste ennetamiseks kui ka kiiremaks vabanemiseks külmetushaiguste sümptomitest. Tegemist on ühe tugevaima saadaval oleva tootega – ühe tableti kohta kasutatakse 200 mg standardiseeritud ekstrakti, mis on valmistatud enam kui 1000 mg kuivatatud ürdist, mis on omakorda saadud rohkem kui 4000 mg värskest ürdist!

C-vitamiin ja rutiin 500 mg (90 tbl) – C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Rutiin aitab tugevdada C-vitamiini toimet.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimestele, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimestele, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitainete vajadust toetada
 • inimestele, kellel on külmetushaigus
 • inimestele, kes soovivad ennetada külmetushaigusi
KOOSTISOSAD

Punane Päevakübar

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti *NRV%
Punane päevakübar (250 mg 4:1 ekstraktist) 1000-2000 mg -
C-vitamiin 40-80 mg 5-100
Tsink 2,5-5 mg 25-50

C-vitamiin ja Rutiin 500 mg

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin (askorbiinhape) 500-1000 mg 625-1250
Tsitruse bioflavonoidide kompleks, millest 158-316 mg -
Hesperidiin 50-100 mg -
Rutiin 50-100 mg -

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

C-vitamiin ja rutiin 500 mg
20,47 
Punane päevakübar 1000 mg
17,24 
Vitamiinide komplekt “Antiviirus”
40,21 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht