Vitamiinide komplekt “Antiviirus”

  • tsink ja kvertsetiin omavad sünergilist mõju immuunsüsteemi toetamisel
  • kvertsetiin ja tsink omavad antioksüdatiivseid omadusi ja takistavad viirustel paljunemist
  • rasvlahustuv kvertsetiin lihtsustab tsingi rakku sisenemist
  • kvertsetiin toetab immuunsüsteemi normaalset funktsiooni ja vähendab haiguse korral koormust kehale
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett tsinki ja kvertsetiini päevas, eelistatavalt koos toiduga. Organismi vastupanuvõimet viirustele aitab veel oluliselt tõsta piisava D-vitamiini taseme tagamine organismis.

Kas teadsid?

Taimedes osaleb kvertsetiin mitmetes olulistes protsessides nagu idanemine, õietolmu areng, fotosüntees ning indutseerib taime normaalset kasvu ja arengut.

MILLEKS HEA ON?

Kvertsetiin on taimne pigmendiaine ja tugevate antioksüdatiivsete omadustega flavonoid, millele on mitmetes uuringutes omastatud põletikuvastast, vererõhku alandavat ning kaalu ja kolesterooli langetavat toimet. Tsink on mineraal ja oluline toitaine, mis muuhulgas on vajalik keha immuunsüsteemi normaalseks funktsiooniks. Eriti leiab tsink kasutust immuunsüsteemi toetamisel viirusinfektsiooni korral. Tsink ja kvertsetiin toetavad mõlemad immuunsüsteemi, kuid omavad lisaks ka sünergilist koosmõju. Selleks, et tsink saaks avaldada mõju viiruse paljunemise pärssimisele, on tal vaja pääseda rakku. Kuna tsink nii iooni kujul kui soolana ei suuda väga lihtsalt rakku siseneda, tulebki siinkohal appi kvertsetiin. Kvertsetiin on rasvlahustuv molekul ning tänu sellele suudab ta rakumembraani tunduvalt lihtsamalt läbida. Kvertsetiin suudab end siduda tsingi iooniga ning aitab omakorda transportida ka tsinki raku sisse, kus mõlemad saavad avaldada oma pärssivat mõju viiruse arengule ja paljunemisele.

Kuigi nii tsink ja kvertsetiin on mõlemad tugevad antioksüdandid ning omavad ka iseseisvalt immuunsüsteemi toetavat ja põletikku vähendavat mõju, on mitmed uuringud näidanud, et neid koos võttes tekib sünergiline efekt, mis on oluliselt suurem kui nende kahe toidulisandi eraldi võtmisel.

Kvertsetiin 500 mg (60 tbl) – naturaalset taimset päritolu tugevatoimeline flavonoid. Iga tablett sisaldab 500 mg taimsetest allikatest saadud puhast kvertsetiini, mida on rohkem kui ühes kilos õuntes!

Tsink (tsitraadina) 15 mg (90 tbl) – on oluline mineraalaine, mis kuulub enam kui 300 ensüümi koostisesse. Ta on insuliini, mida kasutatakse suhkruhaiguse raviks, lahutamatuks osaks ja on vajalik organismi kõikide valkude sünteesiks.

KELLELE MÕELDUD?
  • soovivad aidata tugevdada enda organismi vastupanuvõimet viirustele
  • soovivad aidata tugevdada enda immuunsüsteemi
KOOSTISOSAD

Kvertsetiin 500 mg

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Kvertsetiin (Sophora japonica) 500 mg

Tsink (tsitraadina) 15 mg

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Tsink (tsitraadina) 15 mg 150

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Kvertsetiin 500 mg
33,98 
Tsink (tsitraadina) 15 mg
al.  9,40 
Tsink (tsitraadina) 25 mg
14,16 
Zincatest® tsingi lahus 100 ml
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht