Tervisekink “Pohmelli ennetamise komplekt”

  • tervise toetamiseks ja "halva" enesetunde ennetamiseks
  • toetab üldist tervist ja vajalike vitamiinide tasemeid, mida alkoholi tarbimine võib mõjutada
  • B-50 kompleks tagab vajalike B-vitamiinide piisavad tasemed parema enesetunde säilitamiseks
  • pikendatud vabanemisega C-vitamiin (6-8 tunni jooksul) sarnaneb loomulikule toidu seedimisprotsessile ning tagab ühtlase C-vitamiini taseme veres pikemaks ajaks
  • C-vitamiin aitab neutraliseerida kehas nö "halvad" molekulid ehk vabad radikaalid
  • C- ja B-vitamiinide kooslus aitab tagada piisava energiataseme ja toetavad korrapärast seedesüsteemi toimimist
Suurus
-12%
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett B-50 kompleksi vitamiin ja 1 tablett C-vitamiini. Mõlemad võid võtta samal ajal klaasi veega. Kõige parem on mõlemad tabletid võtta peale söömist või koos toiduga ning piisava ajavaruga enne alkoholi tarbimist. Veresuhkru taseme kontrollimiseks võid kaaluda kroomi kompleksi lisatarvitamist ning maksa toetamiseks maarjaohaka või koliini kompleksi. Jäta meelde, et alkoholi tarbimine kahjustab tervist!

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.