Küüslauk 8250 mg

 • immuunsüsteemi toetamiseks, kõrgenenud kolesterooli või vererõhu korral
 • kõrge kontsentratsiooniga ekstraktis tagatud ligikaudu 5500 µg allitsiini igas tabletis
 • 550 mg ekstrakti tegemiseks kulub 8250 mg värsket küüslaauku
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas, eelistatavalt koos toiduga. Küüslaugu esktrakti sobib kasutada ka pikaajaliselt. Lisaks võid tarvitada kroomi, mis aitab tõsta hea kolesterooli (HDL) ning langetada halva (LDL) kolesterooli taset.

Kas teadsid?

Küüslauk on pika ajalooga hinnatud maitse- ja ravimtaim. Arheoloogiliste leidude põhjal on leitud tõendeid selle kasutamisest isegi juba 7000 aastat e.m.a, selle ajalugu ravimtaimena arvatakse ulatuvat vähemalt 4000 aasta taha.

MILLEKS HEA ON?

Küüslauk on laialdaselt kasutusel toidu valmistamisel, kuid teda on aastasadu tarvitatud ka medititiinilistel eesmärkidel.

Küüslauk tasakaalustab veresuhkru taset, aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemi talitlusele ning toetab keha loomulikku kaitsevõimet. Lisaks on tal antibakteriaalne toime ja ta võib kaasa aidata seedesüsteemi mikrobiaalse tasakaalu säilitamisele ja kahjulike mikroorganismide (bakterite, seente) vastu võitlemisel.

Küüslauk sisaldab toimeained, mida arvatakse olevat ühendid, mis sisaldavad väävlit ning millest üks on alliin. Alliin muutub küüslauku närides või purustades allitsiiniks.

Lamberts Küüslaugu tugevatoimelised tabletid on hoolikalt formuleeritud – tablett on kaetud spetsiaalse kattega vähendamaks küüslaugu lõhna, kuid tagades toimeainete säilimise. Iga tablett sisaldab küüslauku koguses, mis on võrdväärne 8250 mg värske küüslauguga, millel on 5500 mikrogrammi allitsiini võimekus. Küüslaugu tablette võib võtta määramata aja jooksul. Kui kasutate küüslaugu tablette kolesterooli probleemide puhul, tuleks lasta taset regulaarselt kontrollida, et tagada vajadusel õige koguse tarvitamine.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid tarvitada Lamberts Küüslaugu tablette:

 • inimesed, kes soovivad toetada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel on kõrge kolesterooli tase
 • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Kontsentreeritud küüslaugu pulbri ekstrakt 550 mg (võrdväärne 8250 mg värske küüslauguga)
Allitsiin 5500 µg

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, küüslaugu ekstrakt, mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine ränidioksiid, stabilisaator steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Artišokk 8250 mg
25,22 
Granaatõuna kontsentraat
28,37 
Punane päevakübar 1000 mg
17,24 
Taimsed steroolid 800 mg
26,78 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht