Vitamiinide ja mineraalainete kompleks A-Z

 • varustab organismi kõigi oluliseimate mikrotoitainetega.
 • sobib pikaaegseks kasutamiseks teismelistele (alates 13. eluaastast)
 • väsimuse ja kurnatuse korral
 • immuunsüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett koos toiduga. Eestis ja sarnastel laiuskraadidel elades on soovituslik juurde võtta täiendavalt ka vähemalt 2000 IU D3-vitamiini.

Kas teadsid?

Esimene laialdaselt kättesaadav multivitamiin tuli müügile 1939. aastal. Ameerika keemik Carl F. Rehnborg arendas välja vitamiinide ja mineraalide kompleksi pärast seda, kui oli Hiinas uurinud vitamiinide, mineraalide ja tervise vahelist seost.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Organismi üldine toetamine ja heaolu
Meeste tervis
Lapse tervis (al 13a)
Naiste tervis

Multivitamiinid A-Z  on unikaalne kompleks, mis on üks kord päevas tarvitatav toidulisand. See kompleks varustab organismi kõigi oluliseimate mikrotoitainetega.

See on sobilik nii täiskasvanutele kui lastele, alates 13. eluaastast, olles heaks pikaajaliseks toidulisandiks ka teismelistele, kelle keha areneb ja kasvab märkimisväärselt ning vajab kiirete muutustega toimetulekuks rohkem energiat, kaltsiumit, tsinki, rauda ja mitmeid teisi toitaineid.

Oma energiavarude täiendamiseks, keha igapäevase toitainete vajaduse katmiseks ning immuunsüsteemi toetamiseks on multivitamiini kompleks ideaalne ka täiskasvanutele.

Multivitamiinide A-Z kompleks sisaldab ka olulisi antioksüdante, A-, C- ja E- vitamiine, mis kaitsevad meie keha vabade radikaalide kahjulike toimete eest.

Kompleksis sisalduv C-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

A-vitamiin aga hoiab normaalset nägemist, aitab hoida nahka normaalsena ning aitab kaasa normaalsele rauaainevahetusele.

Erinevad B-vitamiinid aitavad samuti hoida nahka, küüsi ja juukseid normaalsena, toetavad immuunsüsteemi talitlust ning vähendavad väsimust ja kurnatust.

Multivitamiini A-Z kompleksis sisalduvad vajalikud toitained ja vitamiinid sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele igapäevaseks tarvitamiseks. Kompleks sobib lastele alates 13. eluaastast.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Multivitamiinide A-Z kompleksi tarvitada:

 • lapsed alates 13.eluaastast igapäevase toitainete vajaduse tagamiseks
 • täiskasvanud, kes soovivad oma igapäevast toitainete vajadust toetada
 • lapsed ja täiskasvanud, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi
 • lapsed ja täiskasvanud, kes soovivad vähendada väsimust ja kurnatust
 • lapsed ja täiskasvanud, kes soovivad toetada normaalset nägemist, energia ainevahetust, limaskesti, rauaainevahetust
 • kasvuaeas lapsed erinevate kasvamisega seotud tervismurede korral
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Vitamiin A 800 μg 100
Vitamiin D3 10 μg 200
Vitamiin E 12 mg 100
Vitamiin K 75 μg 100
Vitamiin C 80 mg 100
Tiamiin (vitamiin B1) 2,2 mg 200
Riboflaviin (vitamiin B2) 2,8 mg 200
Niatsiin (vitamiin B3) 32 mg 200
Vitamiin B6 2,8 mg 200
Foolhape 200 μg 100
Vitamiin B12 5 μg 200
Biotiin 100 μg 200
Pantoteenhape (vitamiin B5) 12 mg 200
Kaltsium 200 mg 25
Magneesium 100 mg 27
Raud 14 mg 100
Tsink 15 mg 150
Vask 1 mg 100
Mangaan 0,3 mg 15
Seleen 55 μg 100
Kroom 50 μg 125
Jood 150 μg 100
Räni 2 mg -

Koostisosad: happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, emulgaator dikaltsiumfosfaat, magneesiumoksiid, Vitamiin C (askorbiinhape), mahuaine tselluloos, kaaliumkloriid, raud (Ferrous Fumarate), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, toiduvärv: titaandioksiid ja rauaoksiidid), niatsiin (nikotiinamiid), võrkstruktuuriga tselluloosikummi, hüdroksüpropüültselluloos, tsinkoksiid, Vitamiin E (d-alfa tokoferool), pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid, emulgaator stearhape, Vitamiin A atsetaat*, Vitamiin D3*, Vitamiin B6 (püridoksiinhüdrokloriid), vasksulfaat, riboflaviin, tiamiin mononitraat, Vitamiin K1, mangaansulfaat, B12 (tsüanokobalamiin), kroomkloriid, foolhape, kaaliumjodiid, naatriumseleniit, biotiin.*antioksüdant d-alfa tokoferooliga.

Teave allergeenide kohta. Toode ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamine korral võib olla ohtlik lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht