Multi-Guard® Advance vitamiinide ja mineraalainete kompleks 50+ aastastele

  • spetsiaalselt formuleeritud vitamiinide, mineraalainete ja taimsete ühendite kooslus alates 50. eluaastast üldise heaolu toetamiseks
  • tagab oluliste toitainete päevased optimaalsed vajadused
  • sisaldab erinevaid B-grupi vitamiine (B1, B2, B3, B5, B6, B12), mis aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele
  • koliin ja kurkumi ekstrakt aitavad kaasa maksa töö toetamisele ja säilitamisele
  • mineraalaine tsink toetab kognitiivseid võimeid
  • sisaldab taimseid koostisosasid nagu luteiin kurkumi-, rosmariini-ja viinamarjaseemne ekstrakte
Suurus
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
Laos
Otsas
Toode otsas, telli ette!
  • Toidulisand

  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett koos toiduga. Eestis ja sarnastel laiuskraadidel elades ära unusta juurde tarvitada täiendavalt ka 2000 IU (toimeühikut) D3-vitamiini.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.