Magneesium (magneesiumtsitraat) 375 mg MagAsorb® pulber

 • sisaldab magneesiumtsitraati, mis on kõrge biosaadvusega ja väga hea imendumisega mineraali vorm
 • tsitrusemaitseline pulber
 • väsimuse ja kurnatuse vastu
 • närvisüsteemi normaalse funktsiooni toetamiseks
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame täiskasvanutel võtta 1 mõõtelusikatäie (5,5 g) pulbrit päevas koos veega. Lastel vanuses 8-16 soovitame võtta 2,5 g ja 4-8 aastastel 1 g pulbrit päevas koos veega. Magneesiumit tarbides on soovituslik võtta juurde ka kaltsiumi, sest keha funktsioonide tagamiseks on oluline ka nende kahe mineraali tasakaal.

Kas teadsid?

Magneesium tekib tähtedes, kus ekstreemse kuumuse ja rõhu juures sulanduvad kokku heelium ja neoon.

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Uni
Taastumine treeningutest
Väsimus ja kurnatus
PMS
Rasedus
Organismi üldine toetamine ja heaolu
Lapse tervis

Lamberts MagAsorb® tsitrusemaitseline pulber sisaldab magneesiumtsitraati, mis on kõrge biosaadvusega ja väga hea imendumisega mineraali vorm. Tootes sisalduva elementaarse magneesiumi hulk on 375 mg , mis sisaldub 5,5 grammi mõõtelusika koguse kohta.

Lambertsi kontrolluuringud on tõestanud Magasorb® vormi kõrget imendumist organismi võrreldes teiste magneesiumi vormidega.

Magneesium on oluline mineraalaine luustiku arenguks, närvi- ja lihasfunktsioonide korrapäraseks funktsioneerimiseks, rasvhapete ja rakkude tootmiseks ning elektrolüütide tasakaalu säilitamiseks. Lisaks aitab magneesium toetada energia tootmist, on vastutav üle 300 ensüüm-reaktsiooni eest kehas, aktiveerib B-grupi vitamiine, lõõgastab lihaseid ning aitab kaasa insuliini sekretsioonile ja toimimisele.

Lisaks võib magneesium aidata parandada une kvaliteeti – oma olulise rolli tõttu aitab ta närvisüsteemis aktiveerida rahustavaid mehhanisme. Samuti võib magneesium aidata leevendada ärevust.

Magneesiumipuudus on muutunud üsna tavapäraseks ning selle tagajärjed on näiteks lihaskrambid, väsimus ja mitmed premenstruaalse sündroomi sümptomid.

MagAsorb® pulber sobib ideaalselt kasutamiseks neile, kellel on raskusi tablettide neelamisega. Magneesiumi pulber on kergesti lahustuv, meeldiva tsitruse maitsega ning tootepurgis sisaldub ka vajalik mõõtelusikas pulbri doseerimiseks. Pulber tuleb lahustada vees ja sobib tarvitamiseks nii koos toiduga kui ka ilma.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts MagAsorb® magneesiumi pulbrit tarvitada:

 • inimesed, kellel esineb väsimust või kurnatust
 • inimesed, kes soovivad toetada südame lihaste tööd
 • naised, kes soovivad toetada menstruaaltsükli ebakorrapärasusi
 • naised, kellel esineb premenstruaalset sündroomi
 • naised, kellel on menopaus
 • inimesed, kellel esineb lihaskrampe
 • inimesed, kellel esineb migreenihoogusid
 • inimesed, kellel on magneesiumipuudus
 • inimesed, kel esineb raskusi tablettide neelamisega
 • inimesed, kes tegelevad regulaarselt sportimisega
KOOSTISOSAD
Päevane annus sisaldab:
5,5 g kohta %NRV* 2,5 g kohta 1 g kohta
Magneesium (magneesiumtsitraat) 375 mg 100 170 mg 68 mg

Koostisosad: magneesiumtsitraat, sidrunhape, dekstriin, happesuse regulaator naatriumvesinikkarbonaat, maitseained, paakumisvastased ained trikaltsiumfosfaat ja ränidioksiid, magusaine sukraloos, toiduvärv luteiin.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi-, pähkleid, sulfiteid, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Üle 400 mg magneesiumi võib tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Magneesium (tsitraat) 150 mg MagAsorb®
al.  14,16 
Magneesium 375 mg
al.  14,16 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht