L-ornitiin 500 mg

 • hüpoallergeenne koostis
 • maksa töö toetamiseks
 • veresoonkonna toetamiseks
 • lihaskasvu toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga, ära tarbi samaaegselt piimatoodetega. Ornitiini on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut. Maksa täiendavaks toetamiseks võib juurde võtta maarjaohaka ektrakti, koliini või artišokki ektrakti.

Kas teadsid?

L-ornitiin on asendatav aminohape, mis tähendab et keha on võimeline seda ka ise tootma. Taimed toodavad ornitiini põhiliselt glutamaadist, loomad aga arginiinist.

MILLEKS HEA ON?
Maksa töö
Immuunsus
Nahk

Sisaldab aminohapet L-ornitiin. Keha kasutab aminohappeid proteiinide ehk valkude ehituseks. Valgud on rakkude moodustamiseks olulised ja osalevad ka hormoonide, ensüümide, neurotransmitterite ja antikehade biokeemilises struktuuris. Ornitiin ei ole asendamatu aminohape, kuna keha toodab seda ka arginiinist. Ornitiin on üheks koostisosaks uureatsüklis, mistõttu on see oluline maksa ja immuunfunktsiooni jaoks. Kõige suuremas koguses leidub L-ornitiini sidekoes, näiteks nahas.

Maksarakud toodavad L-ornitiini aminohappest arginiin, mis satub organismi toidust ning muudest erinevatest allikatest. Kuna arginiin stimuleerib keha loomulikku kreatiini tootmist, siis l-ornitiini lisaks võttes saate suurendada arginiini tootmist, mis omakorda aitab tõsta jõudu ja vastupidavust, mis on vajalik näiteks jõutreeningul.

Lisaks sellele on L-ornitiin kasulik ka maksale ja ta aitab hallata soovimatuid toksilisi jäätmeid kehas.

Loomne valk on parim L-ornitiini allikaks – liha, piimatooted, kala ja munad. Veganitele ja taimetoitlastele on sellised toidud nagu kookospähklid, kaer, nisu, sojaoad, maapähklid ja kaarob kõik suurepärased l-ornitiini allikad.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts L-ornitiini kapsleid tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad toetada maksa tööd
 • inimesed, kes soovivad toksilisi aineid enda organismist välja viia
 • inimesed, kes tegelevad jõutreeningutega
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab
1-3 kapslit
L-ornitiin hüdrokloriid 500-1500 mg

Koostisosad: L-ornitiin hüdrokloriid, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-arginiin 1000 mg
32,82 
L-glutamiin 500 mg kapslid
22,54 
L-karnitiin 500 mg
31,55 
L-lüsiin HCl 1000 mg
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht