L-glutatiooni kompleks

  • glutatiooni nimetatakse tripeptiidiks, sest ta sisaldab kolme aminohapet - glutamiinhapet, tsüsteiini ja glütsiini.
  • organismi puhastamisele kaasa aitamiseks
  • immuunsüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1-3 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga. Glutatiooni on soovituslik võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut. Maksa täiendavaks toetamiseks võib juurde võtta maarjaohaka ektrakti, koliini või artišokki ektrakti.

Kas teadsid?

Glutatioon eraldati esmakordselt 1888. aastal J. de Rey-Paihade poolt, kes nimetas selle algselt filotiooniks. Hiljem leiti, et glutatioon on tripeptiid, mis koosneb glutamaadist, tsüsteiinist ja glütsiinist.

MILLEKS HEA ON?
Organismi puhastamine
Maksa töö
Närvisüsteemi toetamine
Seedimine

Glutatiooni nimetatakse tripeptiidiks, sest ta sisaldab kolme aminohapet – glutamiinhapet, tsüsteiini ja glütsiini.

Keha toodab glutatiooni kolmest eelnevast aminohappest ning seda leidub kõikides keharakkudes, kõige suuremal määral maksas. Glutatioonil on väga oluline roll vabade radikaalide eemaldamisel organismist. L-glutatiooni kompleks sobib maksatöö toetamiseks, organismi puhastamiseks.

Glutatioon moodustab glutatioon peroksüdaasi ensüümi, mis on keha üks tugevamaid antioksüdante. Ainevahetuslikult on glutatioonil mitmeid funktsioone omades olulist rolli keha immuunsüsteemi toimimises ning antioksüdantiivsed omadused muudavad selle valgete vereliblede jaoks eluliselt oluliseks. Lisaks aitab glutatioon hoida aktiivsel kujul sellised antioksüdante nagu vitamin C ja E.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts L-glutatiooni kompleksi tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi
  • inimesed, kes soovivad antioksüdantset kaitset
  • inimesed, kes soovivad enda organismi puhastada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 - 3 kapslit sisaldab:
1 - 3 kapslit
L-glutamiinhape 194 - 582 mg
L-tsüsteiin 158 - 474 mg
Glütsiin 98 - 294 mg
L-glutatioon 50 - 150 mg

Koostisosad: L-glutamiinhape, L-tsüsteiin, tselluloos, kapslikate (želatiin), glütsiin, L-glutatioon, paakumisvastased ained (magneesiumstearaat ja ränidioksiid).

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toodet ei soovitata lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-arginiin 1000 mg
32,82 
L-glutamiin 500 mg kapslid
22,54 
L-karnitiin 500 mg
31,55 
L-lüsiin HCl 1000 mg
17,30 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht