L-histidiin HCl 500 mg

  • vererakkude tootmise toetamiseks
  • reumatoidartriidi korral abi saamiseks
  • maohappe normaalse funktsiooni toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 1-6 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga. Histidiini on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut. Vererakkude täiendavaks toetamiseks võib L-histidiinile võtta lisaks rauda, foolhapet (B9) või kobalamiini (B12).

Kas teadsid?

Keha kasutab histidiini, et sünteesida histamiini - olulist neuromediaatorit, mis osaleb immuunsüsteemi, une- ja ärkveloleku tsükli, maohappe erituse, jm. reguleerimises.

MILLEKS HEA ON?
Seedimine
Närvisüsteemi toetamine

Aminohappeid kasutatakse kehas proteiinide tootmiseks, mis on hädavajalikud rakkude moodustumiseks, lisaks sisalduvad need hormoonide, ensüümide, neurotransmitterite ning antikehade biokeemilises struktuuris.

Histidiin on seotud mitmete vajalike mikroelementide (sh tsink, vask, mangaan, raud) regulatsiooni ja kasutamisega. Histidiin osaleb ka punaste ja valgete vereliblede moodustamisel ja aitab säilitada müeliini ümbriseid, mis kaitsevad närvirakke.

Histidiin on oluline ka aine histamiini tekkimiseks, mis vabaneb immuunsüsteemi rakkudest allergiliste reaktsioonide käigus.

Maohappe tekkimisel mängivad olulist rolli histidiin ja tsink. Mõlema aine madal tase organismis võib põhjustada maohappe ebapiisava tootmise, mistõttu võivad tekkida erinevad seedeprobleemid.

Lamberts L-histidiin on puhas, vabas vormis aminohape, mis on valmis kehas imenduma ilma lagundamiseta seedeendüümide poolt. Iga kapsel sisaldab 500 mg L-histidiin HCI.

L-histidiini imendumine on maksimaalne, kui võtta toidulisandit einete vahelisel ajal ja eraldi teistest mineraalainetest.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts L-histidiini tarvitada:

  • inimesed, kellel on reumatoidartriit
  • inimesed, kellel on maohappe produktsioon häiritud (histidiini ja tsingi puudusest tingituna)
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-6 kapslit sisaldab:
1-6 kapslit
L-histidiin HCI 500-3000 mg

Koostisosad: L-histidiin HCI, kapslikate (želatiin), tselluloos, paakumisvastane aine (magneesiumstearaat), ränidioksiid.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toodet ei soovitata lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada jahedas, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-arginiin 1000 mg
32,82 
L-glutamiini pulber 500 g
43,97 
L-glutatiooni kompleks
31,55 
L-karnitiin 500 mg
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht