L-glutamiin 500 mg kapslid

 • lihaste kiirema taastumise toetamiseks
 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • seedesüsteemi rakkude taastamise toetamiseks
Suurus
Otsas
Otsas
Otsas
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-6 kapslit päevas poole klaasi vee või mahlaga. Glutamiini on kõige parem võtta pool tundi enne sööki või enne magamaminekut. Seedesüsteemi rakkude täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta probiootikume ja oomega-3 rasvhappeid.

Kas teadsid?

Glutamiin on kehas kõige levinum aminohape ja oluline komponent proteiini ehitamisel. Kui organismi glutamiini varud muutuvad liiga madalaks, võib keha hakata lagundama olemasolevaid proteiinivarusid (näiteks lihaseid), et vabastada rohkem glutamiini.

MILLEKS HEA ON?
Seedimine
Immuunsus
Taastumine treeningutest

Aminohappeid kasutatakse kehas proteiinide (valkude) tootmiseks, mis on hädavajalikud rakkude moodustumiseks. Lisaks sisalduvad aminohapped hormoonide, ensüümide, neurotransmitterite ning antikehade biokeemilises struktuuris.

Glutamiin on lihaskoes kõige külluslikumalt esinev aminohape, omades seal elutähtsat rolli metaboolsetes ehk ainevahetuslikes protsessides. Organism on võimeline energiapuuduse korral glutamiini glükoosiks muundama ning on seedetrakti rakkudele toitaineks. Glutamiini kasutavad ka valgeverelibled ning see on oluline immuunsüsteemi toimimiseks.

Glutamiini leidub paljudes proteiinirikastes toitudes nagu näiteks liha ja kala, kuid tugevate trennide korral võivad glutamiini varud organismis väheneda. Glutamiini toidulisandit soovitatakse kasutada vahetult enne või pärast treeningut, et hoida selle tase organismis stabiilsena. Glutamiin varustab lihast treeningu ajal energiaga ning kiirendab lihaste treeningjärgset taastumist.

Keha koed kasutavad glutamiini erinevalt – kõige innukamad tarbijad on soolestiku rakud, lihased seejuures on aga L-glutamiini tootjad.

L-glutamiini annus lähtuvalt tervisemurest võib väga suuresti varieeruda. Säilitusannuseks on 1 kapsel päevas, kuid kindla terviseprobleemi ja sellest lähtuva annustamisskeemi osas konsulteeri kindlasti spetsialistiga (proviisor, arst, terapeut, spordiarst, toitumisnõustaja jne.).

Lambertsi aminohape Glutamiin on vabas “L” vormis, mis tähendab, et L-glutamiin on valmis imenduma ja kasutamiseks organismis.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi L-glutamiini 500 mg kapsleid tarvitada:

 • sportlased ja füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist peale pikaajalist  füüsilist koormust
 • inimesed, kellel esineb pikaajalist kõhulahtisust
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad soolestiku rakkudele lisatoitu manustada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-6 kapslit sisaldab:
1-6 kapslit
L-glutamiin 500-3000 mg

Koostisosad: L-glutamiin, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, täiteaine riisijahu, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Ei ole soovituslik raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toodet ei soovitata lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

BCAA aminohapete kapslid
32,69 
L-arginiin 1000 mg
32,82 
L-glutamiini pulber 500 g
43,97 
L-glutamiini pulber 500 g
43,97 
L-glutatiooni kompleks
31,55 
L-karnitiin 500 mg
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht