Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg

 • kuningakepi- ja kurgirohuõli segu on eriti gamma-linoleenhappe (GLA) rikas
 • kindel kogus (120 mg) GLA-d igas kapslis
 • hea kogus looduslikku E-vitamiini
 • aitab niisutada nahka seest poolt
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 kapslit päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 kapsel söögikorra kohta. Kõikide vajalike oomega rasvhappete saamiseks söö lisaks oomega-3 rikast toitu (nt punane kala, avakaado, pähklid) või võta täiendavalt oomega-3 toidulisandit. Pimedamal ajal ära unusta võtta lisaks vähemalt 1000 IU D-vitamiini. Menopausi korral soovitame võtta juurde FEMA 45+ vitamiinide ja mineraalainete kompleksi.

Kas teadsid?

Kurgirohtu kasutatakse aianduses kaastaimena, sest ta aitab kaitsta kaunviljalisi, spinatit, kapsalisi jt. Näiteks istutatakse kurgirohtu koos tomatiga, sest see ajab parasiteeriva emase tomati kaevand-koi koha valimisel munemiseks segadusse.

MILLEKS HEA ON?
PMS
Menopaus
Naha tervis
Südame tervis
Närvisüsteemi toetamine

Kuningakepiõli kombinatsioonis kurgirohuõliga on oluline loodusliku oomega-6-rasvhappe gamma-linoleenhappe (GLA) allikas. Selline kooslus tagab lausa 50% suurema GLA sisalduse kapsli kohta, kui üksikult kuningakepiõli kasutamine.

1 kapsel sisaldab 120 mg gamma-linoleenhapet ja 10 mg E-vitamiini, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Keha kasutab GLA-d spetsiifilise prostaglandiini (hormoonisarnane ühend) tootmiseks, mis osaleb närvi-, kardiovaskulaar- ja reproduktiivsüsteemi regulatsioonis ning kasutatab seda terve naha säilitamiseks, aidates kaasa naha niiskuse säilitamisele ja teistele bioloogilistele funktsioonidele.

Puhas kurgirohuõli ja kuningakepiõli on leidnud kasutamist naistel, kes läbivad menopausi, kuna see võib aidata hormonaalsete kõikumiste ja “kuumahoogude”  korral. Samuti on sellist kooslust kasutanud ka naised, kes soovivad toetada emaka funktsiooni, menstruaaltsükli tööd. Lisaks aitavad mõlemad õlid kaasa naha niisutamisele ja võivad aidata erinevate nahaprobleemide (ekseem, akne, kuiv nahk) korral.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg kapsleid tarvitada:

 • naised, kellel esineb hormonaalseid kõikumisi
 • naised, kes soovivad toetada menstruaaltsükli tööd
 • naised, kes läbivad menopausi
 • mehed ja naised, kes soovivad aidata leevendada erinevaid nahaprobleeme
 • inimesed, kes soovivad vähendada oksüdatiivset stressi
 • inimesed, kes soovivad toetada närvi-, kardiovaskulaar- ja reproduktiivsüsteemi
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab
1-3 kapslit %NRV*
E-vitamiin 10-30 mg 100-300
Kuningakepiõli koos kurgirohuõliga 1000-3000 mg -
sisaldab gamma-linoleenhapet (GLA) 120-360 mg -

Koostisosad: Kuningakepiõli (Primula vulgaris) (65%), kurgirohuõli (Helianthus annuus) (35%), glaseeraine modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja  glütserool, želeeriv aine karrageen, vitamiin E (dl-alfa tokoferoolatsetaat).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Epilepsia korral konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatatavat kogust.

 

Sarnased tooted

Kuningakepiõli 1000 mg kapslid
20,47 
Linaseemneõli 1000 mg kapslid
18,89 
Puhas kurgirohuõli 1000 mg
27,66 
Vegan oomega-3, DHA 250 mg
32,99 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht