Kibuvits 10000 mg koos C-vitamiiniga

 • igas maitsetus tabletis on 500 mg kibuvitsa ekstrakti (võrdne 10 000 mg kuivatatud kibuvitsaga)
 • looduslik C-vitamiini allikas (250 mg)
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12-vitamiini, siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks soovitame võtta juurde lisaks D-vitamiini ja tsinki.

Kas teadsid?

Kõik ligikaudu 50 000 erinevat roosiliiki on aretatud oma metsikust esivanemast kibuvitsast.

MILLEKS HEA ON?
Lapse tervis
Immuunsus
Luude tervis
Hammaste tervis
Energia
Viirused
Väsimus ja kurnatus

Kibuvitsa tabletid on maitsetud ning sisaldavad 500 mg standardiseeritud kibuvitsa ekstrakti, mis on omakorda saadud 10 000 mg kuivatatud kibuvitsa marjadest. Selline tugevatoimeline kooslus on saavutatud tänu hoolikalt valitud kõrgeima klassi toorainele.

Kibuvits on looduslik C-vitamiini allikas, mis aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustamisele ning luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

C- vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. C-vitamiin aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist.

1 tablett sisaldab 250 mg C-vitamiini, mis on sobilikus annuses tarvitamiseks ka lastel. C-vitamiin aitab toetada immuunsüsteemi ning tõsta vastupanuvõimet haigustele, mistõttu on sobib tarvitamiseks külmetuste korral.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Kibuvitsa ja C-vitamiini tablette tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse immuunsüsteemi talitlusele
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
 • inimesed, kes soovivad suurendada raua imendumist organismis
 • lapsed immunsüsteemi toetamiseks
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab
1 tablett %NRV*
Kibuvits (500 mg 20:1 ekstraktist), sisaldades 10 000 mg -
C-vitamiin 250 mg 313

Koostisosad: happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, kibuvitsa ekstrakt (askorbiinhape, looduslik kibuvitsa ekstrakt), mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, värvained titaandioksiid ja rauaoksiidid, niiskusesäilitaja glütserool, paksendaja võrkstruktuuriga tselluloosikummi, paakumisvastane aine  ränidioksiid, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.  Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega
al.  14,23 
C-vitamiin 500 mg pikendatud vabanemisega
al.  12,58 
C-vitamiin 650 mg Ester-C vormis tabletid
29,95 
C-vitamiin ja rutiin 500 mg
20,47 
C-vitamiini pulber
25,22 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Mittehappeline C-vitamiini pulber
39,44 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht