K2-vitamiin 90 µg

 • vere hüübivuse parandamiseks
 • luude tervise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Et saada maksimaalset kasu soovitame luude tervise toetamiseks võtta K2-vitamiini koos vitamiin D3 ja kaltsiumiga.

Kas teadsid?

Vitamiin E aitab kehal kasutada K-vitamiini, aga liiga palju E-vitamiini (rohkem kui 700 mg päevas pikajajalisel tarbimisel) võib vitamiin K tööd hoopis häirida ja tõsta verejooksu ohtu.

MILLEKS HEA ON?
Luude tervis
Südame tervis
Veresoonkond

Vitamiin K kuulub rasvlahustuvate vitamiinide hulka. Vitamiin K puhul saab eristada kahte K-vitamiini vormi, K1 (füllokinoon) ja K2 (menakinoon).

Vitamiin K-le omistatakse antihemorraagilist toimet ning sarnase ehitusega ühenditega kutsutakse neid naftokinoonideks.

K1 Vitamiin (füllokinooni) leidub taimsetes produktides (taime rohelised osad, brokkoli, brüsseli kapsas) ja erinevates õlides (kala-, oliiv-, rapsiõli). Vitamiin K1 moodustab 90% meie tarbitavast K vitamiini kogusest. K2 Vitamiin (menakinooni) sünteesitakse seedetraktis väiksemates kogustes peensoole bakterite poolt.

K-vitamiini peamiseks funktsiooniks on vere hüübivuse mõjutamine. K-vitamiin kuulub ensüümsüsteemi koostisesse, aidates säilitada ringlevas veres normaalset protrombiini kontsentratsiooni. Protrombiini kontsentratsioon langus põhjustab hüübivushäireid ning veresoonte vigastamisel tekivad kergesti verevalumid.

Mitmed uuringud on näidanud ka, et regulaarne K2 vitamiini kasutamine aitab kaasa tervete luude säilitamisele mõjutades kaltsiumi ainevahetust. Paljud teadlased usuvad, et K-vitamiini puudus võib olla üheks osteoporoosi tekke eelduseks.

Lamberts K2 Vitamiini preparaat sisaldab 90 µg K2, mis esineb oma loomulikus vormis.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid K2 Vitamiini tarvitada:

 • inimesed, kes on pikemat aega tarbinud antibiootikume
 • inimesed, kes on väga madala rasvasisaldusega dieedil
 • inimesed, kellel esineb pankrease düsfunktsiooni
 • inimesed, kellel esineb sapiteede haigusi
 • inimesed, kellel on peensoole limaskesta atroofia
 • inimesed, kellel tekivad väga kergesti verevalumid
 • inimesed, kellel esineb vere hüübimishäireid
 • inimesed, kellel esineb sagedasi ninaverejookse
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV*
Vitamiin K2 (menakinoon-7) 90-180 µg 120-240

Koostisosad: kapslikate modifitseeritud maisitärklis, niiskusesäilitaja glütserool, želeeriv aine karrageen, toiduvärvid: rauaoksiid, naatriumkarbonaat, päevalilleseemneõli, vitamiin K2 (antioksüdandid α-tokoferoolatsetaat ja rosmariini ekstrakt, vitamiin K2 (menakinoon-7).

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Kui te tarvitate antikoagulante (verevedeldaja), mitte tarvitada 2 kapslit päevas, v.a arsti nõusolekul. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht