Jõhvika tabletid 18 750 mg

  • hea suhkruvaba jõhvika allikas
  • koos immuunsüsteemi toetava C-vitamiiniga
  • iga maitsevaba tablett sisaldab 375 mg ekstrakti, mis on võrdväärne 18,75 g jõhvikatega
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Täiendava antioksüdatiivse kaitse jaoks kuseteede põletiku ennetamiseks võid juurde võtta rohelise tee või küüslaugu ekstrakti.

Kas teadsid?

Kuigi jõhvikas on hinnatud mari paljudes maailmajagudes, kasvatatakse seda tööstuslikult üsna vähestes riikides. Kanada ja Ameerika Ühendriigid toodavad kahepeale 98% kogu maailmas kasvatatavatest jõhvikatest.

MILLEKS HEA ON?

Jõhvikaid on rahvameditsiinis pikka aega põie ja kuseteede tervise säilitamiseks kasutanud. Kuna aga naturaalsel jõhvikamahlal on mõru maitse ning paljud kaubanduses saadaolevad jõhvikamahlad sisaldavad seevastu liialt suurtes kogustes suhkrut ning kaloreid, on jõhvikatablettide kasutamine kõige mugavam ning efektiivsem viis.

Lamberts jõhvikatabletid sisaldavad 750 mg kontsentreeritud jõhvikaekstrakti, mis on võrdväärne 18 750 mg värske jõhvikaga. Tabletid on suhkruvabad ning sisaldavad lisaks ka C-vitamiini, et immuunsust toetada.

Lisaks aitab vitamiin C kaasa normaalsele energiavahetuse ja närvisüsteemi funktsioneerimisele, kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Jõhvika tablette tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad põie- ja kuseteede vaevusi leevendada
  • inimesed, kes soovivad ennetada põie- ja kuseteede vaevusi
  • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi toetada ja tugevdada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab
1 tablett %NRV
Jõhvikas (sisaldades 750mg 25:1 ekstraktina) 18 750 mg -
Vitamiin C (L-askorbiinhape) 40 mg 50

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, jõhvika ekstrakt, mahuaine tselluloos, glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja hüdroksüpropüültselluloos, värvained titaandioksiid ja rauaoksiidid, niiskusesäilitaja glütserool), paakumisvastased ained (ränidioksiid, steariinhape & magneesiumstearaat), C-vitamiin (askorbiinhape).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Kirsi kontsentraat
27,66 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht