Glükoosamiini ja kondroitiini kompleks

 • igas tabletis on 567 mg glükoosamiinsulfaati
 • lisaks 100 mg puhast kondroitiini
 • tabletid on maitsevabad ja kergelt neelatavad
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1-3 tabletti päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 söögikorra kohta. Tulemuste nägemiseks on soovituslik glükosamiini võtta vähemalt 4-8 nädalat. Luude ja liigeste täiendavaks toetamiseks soovitame juurde võtta lisaks asendamatuid oomega-3 rasvhappeid ning D-vitamiini.

Kas teadsid?

Hiinas läbi viidud uuringu põhjal, milles võrreldi glükoosamiini ja ibuprofeeni efektiivsust osteoartiidiga kaasneva valu leevendamisel. Leiti, et 1500 mg glükosamiinsulfaati oli sama efektiivne, kui 1200 mg ibuprofeeni, olles samaaegselt tervisele vähem koormav.

MILLEKS HEA ON?
Liigeste tervis

Toode kombineerib endas glükoosamiinsulfaadi koos kondroitiinsulfaadiga.

Glükoosamiini leidub liigestes ja lihastes, kus ta mängib olulist rolli liikuvusel ja ühendava koe sujuval töötamisel.

Kondroitiinsulfaat on kõhre oluline struktuurikomponent moodustab suurema osa rakuvälisest maatriksist, mis tagab suure osa kõhre kokkusurumisest. Kondroitiin aitab vedelikel liikuda kõhretesse ning see suurendab nende elastsust. Samuti arvatakse, et see pärsib kõhre lagundavaid proteolüütilisi ensüüme.

Tabletid on valmistatud vastavalt farmatseutilistele GMP standarditele. Tegemist on tugevatoimelise tootega ning kahte toitainet sisaldub samades kogustes nagu paljudes kliinilistes uuringutes.

Uuringutele toetudes on välja toodud, et päevaseks efektiivseks soovituslikuks annuseks on 1500 mg glükoosamiinsulfaati. Kõrgema annuse kasutamisel pea eelnevalt nõu apteekri või arstiga.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Glükoosamiini ja kondroitiini kompleksi tarvitada:

 • inimesed, kellel on liigese probleeme
 • eakad, kes soovivad toetada enda liigeste tervist
 • sportlased, kes soovivad vältida liigese probleeme
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed, kes soovivad hoida terveid liigeseid
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti
Glükoosamiinsulfaat 2KCl*; millest Glükoosamiinsulfaat moodustab 619 - 1857 mg; 467 - 1401 mg
Glükoosamiini baasaine 366 - 1089 mg
Kondroitiinsulfaat, millest: 110 - 330 mg
kondroitiin 100 - 300 mg

Koostisosad: glükoosamiinsulfaat 2KCl (koorikloomast), modifitseeritud tärklis, kondroitiinsulfaat, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator steariinhape.

Teave allergeenide kohta: Toode sisaldab glükoosamiinsulfaat 2KCl-i, mis on saadud koorikloomast. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Glükoosamiini kompleks
120 29,95 
Glükoosamiinsulfaat 2KCI
120 22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]