Foolhape 400 μg

 • südame- ja veresoonkonna toetamiseks
 • immuunsüsteemi tugevdamiseks
 • rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toidu või klaasi veega. Keha vajab normaalseks funktsioneerimiseks kõiki B-grupi vitamiine, mistõttu peaksid jälgima, kas sinu toit sisaldab piisavalt B-vitamiine või on vajalik oma toitumist toetada toidulisanditega.

Kas teadsid?

Et saada päevane soovituslik hulk 200 μg foolhapet, peaksid päevas ära sööma 12 keskmise suurusega sparglit.

MILLEKS HEA ON?
Väsimus ja kurnatus
Närvisüsteemi toetamine
Rasedus
Südame tervis
Meeleolu
Immuunsus
Energia

Foolhape ehk vitamiin B9 kuulub vees lahustuvate B-rühma vitamiinide hulka. Ta mõjutab ja kontrollib meie kehas ainevahetuse sünteesiprotsesse ja uute tervete rakkude teket. Toitaine on oluline ka tugeva südame jaoks.

Meie organism saab foolhapet toidust, kuid meie kudedesse jõuab ligikaudu alla poole algselt toidus sisaldunud foolhappest. Seda põhjusel, et üks osa toidus sisalduvast foolhappest hävib kulinaarse töötlemise käigus juba enne seda, kui me sööma hakkame. Foolhape on valguse ja kuumuse suhtes väga tundlik, laguneb kergesti ja hävib toidus.

Rasedus kahekordistab ema organismi foolhappevajadust, kuid foolhape on eriti tähtis lootearenguks.  Terviseamet soovitab kõikidel naistel, kes rasedust planeerivad, manustada iga päev 400 mcg lisandit alates eostamise üritamisest kuni 12. rasedusnädalani.

Foolhappevajadus on tavapärasest suurem ka siis, kui on põetud ägedat haigust; tehakse rasket füüsilist tööd või ollakse korrapäratu elurežiimiga.

Foolhappe parimateks allikateks on rohelised köögiviljad, näiteks spinat, salat ja petersell. Palju sisaldavad foolhapet nõgeselehed, kaunviljad, paprika, kõik puuviljad, marjad ja tsitrusviljad. Neid seda tuleks süüa võimalikult töötlemata kujul, et toiduainetes sisalduv foolhape säiliks.

KELLELE MÕELDUD?
 • rasedad ning rinnaga toitvad, imetavad emad
 • rasedust planeerivad naised
 • inimesed, kellel on südamehaigusi
 • inimesed, kes on põdenud rasket haigust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Foolhape 400 μg 200

Koostisosad: dikaltsiumfosfaat, tselluloos, paakumisvastased ained: silikoondioksiid, stearüülhape, magneesiumstearaat, foolhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Biotiin (vitamiin B7) 500 μg
14,16 
B12-vitamiin 100 μg
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht