Florisene® toidulisand juuksekasvu taastamiseks

 • Florisene® on kliiniliselt tõestatud ja spetsialistide poolt väljatöötatud toidulisand juuste väljalangemise vastu
 • sisaldab väga hästi imenduvat raua vormi
 • koos rauaga sünergilist toimet omavate C- ja B12-vitamiinidega
 • sisaldab aminohapet L-lüsiin
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas veega, vähemalt pool tundi enne söömist. Soovitame vältida võtmist koos piima, kohvi, tee või neid sisaldavate jookidega, sest need võivad mõjutada imendumist.

Kas teadsid?

Keskmisel nooremal inimesel on peas umbes 100 000 juuksekarva. Viiekümnendaks eluaastaks on ligikaudu kahel kolmandikul täiskasvanutest tekkinud mingil kujul kiilanemine või juuste hõrenemine.

MILLEKS HEA ON?
Naiste tervis
Juuksed
Väsimus ja kurnatus

Lamberts Florisene on toidulisand, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele, kellel esineb juuste väljalangemist, mis võib olla tingitud madalast ferritiini tasemest veres.

Uuringud on näidanud, et paljudel naistel, kellel esineb juuste väljalangemist, on madal seerumi ferritiini tase. Ferritiini tase näitab organismi rauavarusid ning mõndadel naistel on juuste väljalangemine seotud just selle madala tasemega. Madala ferritiini taseme põhjuseks võib olla vähenenud punase liha tarbimine ning menstruatsioon.

Uuringud on näidanud, et juuste kasvu on võimalik taastada, kui seerumi ferritiini taset tõsta üle teatud piiri.

Lamberts Florisene® on oluline toidulisand juuksekasvu taastamiseks, mis sisaldab hästi imenduvas vormis rauda ning olulises koguses asendamatut aminohapet L-Lüsiini. L-Lüsiini puhul on leitud, et teatud naistel ei pruugi selle aminohappe puuduse korral ferritiini tase tõusta. Lisaks sisaldab toidulisand ka olulisi B12- vitamiini ja C-vitamiini, biotiini ja mineraalainet seleeni.

Florisene toidulisandi kohta saad lisaks lugeda siit (eestikeelne artikli kokkuvõte) ning Florisene ingliskeelne koduleht koos täiendava informatsiooniga asub http://florisene.com/

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid kasutada Lamberts Florisene®  toidulisandit:

 • naised, kellel on madal ferritiini tase veres
 • naised, kellel esineb juuste väljalangemist
 • naised, kellel esineb kroonilist juuste väljalangemist
 • naised, kel esineb rauapuudust
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti %NRV*
Vitamiin C 24-72 mg 30-90
Vitamiin B12 3-9 μg 120-360
Biotiin 50-150 μg 100-300
Raud (Ferrous fumarate) 20-60 mg 143-429
Seleen 10-30 μg 18-54
L-lüsiin 500-1500 mg -

Koostisosad: L-Lüsiin vesinikkloriid, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, raud (raudfumaraat), glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, atsetüleeritud monoglütseriidid), toiduvärvid titaandioksiid ja raudoksiid, C-vitamiin (askorbiinhape), paakumisvastasd ained ränidioksiid ja stearhape, ristseotud tselluloosikummi, emulgaator stearhape, biotiin, seleen (naatriumseleniit), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin).

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte kasutada samaaegselt teiste rauda sisaldavate preparaatidega ja antibiootikumidega ning 2 tunni jooksul manustamisest mitte võtta teisi ravimeid. Raud võib väga tundlikel inimestel põhjustada kerget maoärritust. Toidulisand sisaldab rauda, mis võib ülemäära tarbides olla ohtlik lastele. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht