D-vitamiin 4000 IU (100 μg)

 • immuunsüsteemi toetamiseks
 • hammaste tugevdamiseks
 • hammaste ja luude tervise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 kapsel päevas koos toiduga. Et saada maksimaalset kasu, soovitame luude tervise toetamiseks võtta D3-vitamiini koos vitamiin K ja kaltsiumiga.

Kas teadsid?

Vitamiin D ja valguse vahelist seost tõestas lõplikult saksa päritolu keemik Adolf Windaus 1925. aastal. 1928 pälvis ta oma töö eest Nobeli preemia keemias.

MILLEKS HEA ON?
Luude tervis
Hammaste tervis
Immuunsus
Närvisüsteemi toetamine
Südame tervis

D-vitamiin on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse tähtsaks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt. Organism omastab vitamiini kahest allikast – toidust ja päikesevalgusest, mille otsesest mõjust nahale sõltub keha toodetava D-vitamiini kogus. Piisava päikesevalguse korral oleks meil küllaldaselt D-vitamiini, kuid reaalsuses tuleb seda toidust lisaks omastada, eriti talvekuudel ja vanemate inimeste puhul, kuna vanusega väheneb keha võime seda toota. D3-vitamiini puudust seostatakse mitmete tõsiste terviseprobleemidega.

D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja ärakasutamisele ning normaalsele vere kaltsiumisisaldusele. Vitamiin D aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena.

Kõrge kontsentratsiooniga Lamberts D-vitamiini kapsel sisaldab 4000 IU (TÜ-toimeühikut) ehk 100 mikrogrammi vitamiin D3 (kolekaltsiferool), mis on antud vitamiini puhul just eelistatud vormiks. Inimese organism toodab päikesevalguse toimel just vitamiin D3 vormi.

Lamberts kasutab tooraineks lanoliini, mis on kõige biosaadavam ning omasem D3 vorm inimese organismile, et tagada maksimaalne imendumine. Vitamiin D3 tootmine lanoliinist toimub sarnaselt inimese organismis D3 tootmise protsessile.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid kõrge kontsentratsiooniga D3-vitamiini 4000 iu kapsleid tarvitada:

 • inimesed, kelle analüüsi tulemused näitavad tõsist D-vitamiini defitsiiti (alla 50nmol/L)
 • rasedad ning rinnaga toitvad, imetavad emad
 • 50+ mehed – naised
 • inimesed,  kellel on osteoporoos
 • inimesed,  kes väldivad päikesevalgust ning on tubasel režiimil
 • inimesed,  kelle toit ei sisalda piisavalt toiduaineid, kus sisaldub D-vitamiin (kala, salaami, sink, munad, seened)
 • nõrga immuunsusega inimesed
 • reumatoidartriidiga inimesed
 • taimetoitlased
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 kapsel sisaldab
1 kapsel %NRV
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 100 μg (4000 IU) 2000

Koostisosad: päevalille (Helianthus) seemneõli, kapslikate: niiskusesäilitaja glütserool, modifitseeritud maisitärklis, želeeriv aine karrageen, Vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Hoiatused: Ei ole soovitatav tarvitada pikaajaliselt. Ei sobi tarvitamiseks lastele alla 11. eluaastat. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

D-vitamiin 1000 IU (25 μg)
al.  3,77 
D-vitamiin 200 IU (5 μg) tilgad
14,16 
D-vitamiin 2000 IU (50 µg)
17,30 
D-vitamiin 400 IU (10 μg)
10,99 
Vegan D-vitamiin 1000 IU (25 μg)
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht