Bromelaiin 1250 GDU (500 mg)

  • üks tugevamaid saadaolevaid bromelaiini preparaate
  • looduslik ananassi vartest ekstrahheeritud seedeensüüm
  • kergelt neelatav, pisike ja maitsetu tablett
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-3 tabletti päevas, üks enne söögikorda. Liigeste toetamiseks soovitame bromelaiini võtta nädal aega 3 tabletti päevas, enne igat söögikorda. Seejärel jätkata 3-6 kuud võttes ühe tableti päevas. Seedesüsteemi täiendavaks toetamiseks võid võtta juurde pre- ja probiootikume.

Kas teadsid?

Bromelaiini kasutatakse kokanduses liha pehmendamiseks, sest see on võimeline lõhustama proteiiniahelaid. Kui lisada marinaadile ananassimahla, siis väheneb marineerimiseks kuluv aeg ja liha läheb kiiremini pehmemaks.

MILLEKS HEA ON?

Bromelaiin on ensüüm, mida saadakse värskest ananassi (Ananas comosus) võrsest ning on enim tuntud seedimise soodustajana, aidates eelkõige seedida rasva- ja valgurikkaid toite.

Viimased uuringud on näidanud bromelaiini kasulikkusest liigeste tervise säilitamisel. Sageli leiab bromelaiin kasutust sportlaste poolt nihestuste või pingete korral, kuna see pidurdab kehas prostaglandiinide (põletikku ja valu tekitavad ained) tootmist, aidates vähendada põletikku ja valu, mis tekib vigastuste tagajärjel.

Tänu bromelaiini põletikuvastasele ning kudesid parandavale toimele aitab see ensüüm vähendada paistetust, kiirendada kirurgiliste ja pehmete kudede haavade paranemist. Koos papaiini ja kvertsetiiniga leevendab bromelaiin eesnäärme põletiku sümptomeid ning kõõluste põletikust (tendiniit) tingitud valu ja parandab kergemaid vigatusi.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata seedesüsteemi paremale toimimisele
  • inimesed, kes tarbivad valgu- ja rasvarikkaid toite
  • inimesed, kes soovivad toetada liigeste tervist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
1-3 tabletti
Bromelaiin 500-1500 mg
Ensüümi aktiivsuse tase 1250-3750 GDU*

Koostisosad: bromelaiin, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, paksendaja tsellulooskummi, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator , paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Betaiin HCl pepsiiniga
23,64 
Laktaasi kompleks 350 mg
20,47 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht