Artišokk 8250 mg

 • soodustab sapi teket ja vähendab triglütseriidide kontsentratsiooni veres
 • ülakõhus tekkiva ebamugavustunde korrigeerimiseks peale söömist
 • 1 tablett sisaldab 330 mg standardiseeritud artišoki ekstrakti, mis vastab 8250 mg kuivatatud ürdi kogusele
 • igas tabletis sisaldub toimeainet tsünariini 16 mg
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas, vastavalt eesmärgile, kas enne toitu (seedimise soodustamiseks) või koos toiduga. Seedimise täiendavaks toetamiseks võid võtta juurde seedeensüüme.

Kas teadsid?

Artišokk on ohakaliste perekonda kuuluv kuni 2m kõrgune kultuurtaim. Selle õisik, mida kasutatakse ka söögi tegemisel, kaalub 200-500 g.

MILLEKS HEA ON?

Artišokk on enim tuntud kui terve seedeelundkonna säilitaja. Ta stimuleerib seedemahlu, mille ülesanne on lõhustada toidus sisalduvad rasvad, muutes need lihtsamini seeditavaks.

Traditsiooniliselt on artišokki kasutatud selleks, et leevendada pärast söömist ilmnevat ebamugavustunnet üla- või alakõhus. Kaasaegsete uuringute tulemusel on artišok leidnud kasutust inimestel, kelle soolestiku tervis on häiritud või esineb rasvade seedimise häire.

Samuti on leitud, et artišoki ekstrakt võib alandada kolesterooli ja triglütseriidide taset veres ning artišokis leiduvad flavonoidid takistavad kolesterooli oksüdeerumist, mis võib vähendada omakorda ateroskleroosi tekkeriski.

Artišoki lehed on need, mis sisaldavad aktiivseid ühendeid, millest kõige olulisem on tsünariin. Lamberts artišoki toidulisand sisaldab kontsentreeritud artišoki lehtede ekstrakti (võrdväärne 8250 mg kuivatatud taimega) ja annab 16 mg tsünariini tableti kohta.

Tabletid on maitsetud ja kergesti neelatavad.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada seedeelundkonda
 • inimesed, kellel on raskusi toidu seedimisega
 • inimesed, kellel tekivad pärast söömist ebamugavustunne ala- või ülakõhus
 • inimesed, kellel on rasvade seedimise häire
 • inimesed, kelle soolestiku töö on häiritud
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse kolesteroolitaseme säilimisele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti
Artišokk (330 mg 25:1 ekstraktist) 8250-16 500 mg
sisaldab tsünariini 16-32 mg

Koostisosad: Artišoki (Cynara scolymus) leheekstrakt, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, glaseerained (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid spirulina, õun, safloor ja sidrun, hüdroksüpropüültselluloos ja stearhape), paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Candaway tabletid seedimise soodustamiseks
25,22 
Ingveri kapslid
15,74 
Kurkum 10 000 mg Fast Release
al.  22,06 
Piparmündiõli kapslid 100 mg
al.  3,78 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht