Vitamiinide komplekt “Tervelt kooli” 6-13 aastastele

 • komplekt laste tervise toetamiseks
 • toetab immuunsüsteemi ja vastupidavust
 • aitab vaimse pingega paremini toime tulla
 • toetab luude ja hammaste normaalset arengut
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta kuni 2 tilka D-vitamiini ning kuni 3 tsingi imemislosengi päevas. Parima toime saavutamiseks on soovituslik losengi aeglaselt imeda. Oomega-3-rasvahapete lisatarvitamine aitab kaasa lapse aju arengule, üldisele kasvule ja silmanägemisele.

Kas teadsid?

Parapähklid ja mandlid on head tsingi allikad: 100 grammi parapähkleid sisaldab umbes 3-4 mg tsinki, mis on umbes pool soovituslikust päevasest annusest naisterahvale.

MILLEKS HEA ON?

elleks, et Sinu lapse immuunsüsteem oleks tugev ning suudaks viirustele terve kooliaasta vältel paremini vastu seista, on kindlasti tarvis tema organismi toetada. Oleme komplekti kokku pannud kaks toodet, mis sobivad oma koostise poolest nii täiskasvanutele kui ka 6-13 aastastele lastele.

Komplektis on:

D-vitamiin 200 IU (5 mikrogrammi) tilgad (600 tilka) – tegemist on neitsioliiviõli baasil suspenseeritud tilkadega ning just tänu sellele on tilgad lõhnatud ja maitsetud. Väikelapsed vajavad D-vitamiini normaalseks kasvuks ning arenguks. D3 aitab kaasa kaltsiumi imendumisele organismis ning seeläbi aitab kaasa lapse luude ning hammaste arengule. Lisaks peetakse seda ka oluliseks terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt.

Tsink pastillid C-vitamiiniga (100 losengi) – on väga maitsvad loodusliku mee ja sidrunimaitselised imemispastillid, mis lahustuvad suus ja tagavad ühtlase tsingi, C-vitamiini, ribovlafiini (B2-vitamiini) ja mesilastaruvaigu imendumise kurgu membraanidesse. Ideaalsed abimehed kurgu käheduse vastu ja lisaks aitavad koostisosad ka immuunsüsteemi tugevdada.

KELLELE MÕELDUD?
 • 6-13 aastastele lastele
 • lastele ja täiskasvanutele kurgu käheduse korral
 • lastele immuunüsteemi tugevdamiseks
 • lastele, et tagada luude ning hammaste normaalne areng
KOOSTISOSAD

D-vitamiin 200 IU (5 mikrogrammi) tilgad

Sobib taimetoitlastele.

Teave allergeenide kohta: puudub.

Hoiatused: Mitte kasutada, kui pudelikork on kahjustatud.

Päevane annus 1 tilk sisaldab:
1 tilk sisaldab %NRV*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 5 μg (200 TÜ) 100

Tsink pastillid C-vitamiiniga

Sobib taimetoitlastele.

Aspartaamivaba.

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Üleliigsel tarbimisel võib olla lahtistav toime.

Päevane annus 1-3 pastilli sisaldab:
1-3 pastilli %NRV*
C-vitamiin 30 - 90 mg 38 - 114
B2-vitamiin (riboflaviin) 0,35 - 1,05 mg 25 - 75
Tsink 2 - 6 mg 20 - 60
Mesilastaruvaik 2,5 - 7,5 mg -
Mesi 25 - 75 mg -

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

D-vitamiin 200 IU (5 μg) tilgad
14,16 
Oomega-3 kalaõli kapslid lastele
al.  4,16 
Tsink pastillid C-vitamiiniga
al.  3,82 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht