Vitamiinide komplekt “Organismi toetamine ja taastumine”

 • head abilised viirus- või külmetushaigusest taastumiseks
 • tugevad looduslikud antioksüdandid
 • tugevda ja toeta immuunsüsteemi tööd
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 1 tablett igat toidulisandit päevas, eelistatavalt koos toiduga. Parima tulemuse saamiseks võtta C-vitamiini ja tsinki hommikul ning antioksüdantide kompleksi õhtul. Probiootikumide abil kasulike bakterite tasakaalu loomine organismis toetab immuunfunktsiooni ja aitab kaasa kiiremale taastumisele.

Kas teadsid?

Polüfenoolid on koondnimetus suurele rühmale taimedes leiduvatele orgaanilistele ühenditele (fenoolhapped, flavonoidid, stilbeenid ja lignaanid), millel on kõigil antioksüdatiivsed omadused.

MILLEKS HEA ON?

Kas oled hiljuti mõne viirus- või külmetushaigusega maadelnud? Panime kokku kolm toodet, mis aitavad Sul kiiremini neist taastuda ning organismi energiavarusid täiendada.

Komplektis on:

Tugevatoimeline Antioksüdantide kompleks (60 tbl) – sisaldab ühendeid, mis aitavad organismil võidelda kahjulike vabade radikaalidega. Kompleks sisaldab tugevaid taimseid antioksüdante, mis on spetsiaalselt valitud nende kõrge polüfenooli (taimedes leiduvad ühendid, mis kaitsevad neid haigustekitajate eest) sisalduse tõttu. Uuringud on näidanud, et teatud taimede fenoolühendid on sama tugevad antioksüdandid kui C- ja E-vitamiinid.

Tsink 15 mg (90 tbl) – on vajalik organismi kõikide valkude sünteesiks. Tsink tugevdab immuunsüsteemi, toetab närvi-, immuun- ja reproduktiivse süsteemi tervist, samuti maitsemeelt, lõhnataju ning nägemist. Kaitseb organismi ka vabade radikaalide eest.

Mittehappeline C-vitamiin 500 mg (100 tbl) – sisaldab C-vitamiini mittehappelises kaltsiumaskorbaadi vormis ning tänu sellele on toidulisand maole leebem. C-vitamiin on vajalik immuunsüsteemi tugevdamiseks; luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks. Tegemist on ka tugeva antioksüdandiga, mis kaitseb organismi kahjulike vabade radikaalide eest.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimestele, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • inimestele, kes on (viiruslikust) haigusest taastumas ning soovivad turgutada enda organismi energiavarusid
 • inimestele, kes soovivad toetada enda naha, küünte ja juuste tervist
 • inimestele, kes soovivad kaitsta enda organismi oksüdatiivse stressi eest
KOOSTISOSAD

Tugevatoimeline Antioksüdantide kompleks

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
ORAC segu (rohelisest teest, viinamarjaseemnest, rosmariinist ja pune ekstraktidest) 725 mg
Sisaldab 10 000 ORAC* ühikut, mis on tööstuse poolt aktsepteeritud standard ning mis aitab võrrelda iga antioksüdandi efektiivsust. -

Tsink (tsitraadina) 15 mg

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Tsink (tsitraadina) 15 mg 150

Mittehappeline C-vitamiin 500 mg

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin 500-1000 mg 625-1250
Kaltsium (kaltsiumaskorbaat) 77-154 mg 10-20

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
18,89 
Tsink (tsitraadina) 15 mg
al.  9,40 
Tugevatoimeline antioksüdantide kompleks
31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht