Vitamiinide komplekt “Organismi puhastamine”

  • toetab keha võimet vabaneda toksiinidest
  • kaitseb vabade radikaalide vastu
  • toetab maksa funktsiooni ning seedesüsteemi
Suurus
-15%
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas. Probiootikumi on soovituslik võtta pool tundi enne sööki, alfa-lipoehapet pärast sööki või söögi ajal. D-vitamiini lisatarvitamine on oluline immuunsüsteemi toetamiseks ja vitamiinide ning mineraalainete kompleks tagab vajalike toitainete kogused organismis.

Kas teadsid?

Enamikes inimestes leidub rohkem baktereid, seeni ja teisi mikroorganisme kui on kehas rakke. Kuigi see on individuaalne, arvatakse kehas olevat keskmiselt 3 korda rohkem mikroorganisme kui inimrakke.

MILLEKS HEA ON?

Hea tervise määravad paljud tegurid ning üheks nendest on keha oma võime tõhusalt detoksifitseerida ehk puhastuda. See on protsess, mille käigus toksiinid (ühendid, millel on kahjulik mõju rakkudele) kas neutraliseeritakse või viiakse organismist välja. Kokkupuude mürgiste ainetega on vältimatu, kuna neid leidub igal pool – nii atmosfääris kui toidus ja vees, mida tarbime. Märkimisväärne kogus toksiine tekib kehas ka ainevahetusprotsesside tagajärjel.

Organismi puhastamiseks mõeldud komplekt sisaldab:

Alfa-Lipoehape 300 mg (90 tbl) – alfa-lipoehape ehk tiokthape on vitamiini sarnane ühend, mis tugeva antioksüdandina võtab osa energia tootmisest ning organismi puhastamisest (detoks). Alfa-lipoehape on tuntud kui maksa toetaja, sest võib kaitsta maksa vabade radikaalide kahjustuste eest ja aidata edendada toksiinide organismist väljutamist.

Probiootikum Probioguard (60 kapslit) – soolestikus asuvad head bakterid on soolestiku optimaalse tervise jaoks üliolulised ning paljud erinevad tegurid (nt ravimid, stress ja haigused) vähendavad nende taset. Ka peale detoks-programmi on tarvis neid jämesoolde uuesti juurde tekitada ning lihtsaim viis selle saavutamiseks on probiootilise toidulisandi kaudu.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimestele, kes soovivad toetada maksa tervist ja korrapärast funktsioneerimist
  • inimestele, kes soovivad organismi toksiinidest puhastada
KOOSTISOSAD

Alfa-Lipoehape 300 mg

Hoiatused: Diabeedi korral konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga, kuna see võib tõsta insuliini aktiivsust. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Alfa-lipoehape (tiokthape) 300 mg

Probiootikum Probioguard

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Päevane annus 2 kapslit sisaldab:
2 kapslit
Bifidobacterium bifidus, Lactobacillus Acidophilus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii 4 x 109 (4 billion live) bacteria*

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Alfa-lipoehape 300 mg
90 26,78 
Probiootikum Probioguard
60 31,55 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]