Vitamiinide komplekt “Hea uni ja rahulik meel”

 • komplekt vaimse tasakaalu ja keskendumisvõime parandamiseks
 • aitab toime tulla stressi ja vaimse pingega
 • toetab magamajäämist ja rahulikku und
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta stressirohkel perioodil L-teaniini 1 tableti hommikul ning 1 tableti enne magama minekut ning magneesiumit 1 tableti enne magama minekut. Uinumisprobleemide korral võta mõlemat toidulisandit 1 tablett pool tundi enne magama minekut. Lisasoovitusena: hapud kirsid aitavad kaasa paremale unele ja rahulikumale meelele.

Kas teadsid?

Magneesium tekib tähtedes, kus ekstreemse kuumuse ja rõhu juures sulanduvad kokku heelium ja neoon.

MILLEKS HEA ON?

Iga inimese elus võib ette tulla stressirohkeid perioode, kus meelerahu on häiritud, nt tööle või õppimisele keskendumine on keeruline ja / või uinumisega on raskused. Sellistel puhkudel saad abi ka toidulisandidest, mis aitavad Sul paremini keskenduda, uinuda või ärevaid hetke kergemini läbida.

Tasub meeles pidada, et vaimne ja füüsiline tervis toetuvad alati heale unele ning just seetõttu oleme kokku pannud komplekti, mis sisaldab järgmisi tooteid:

L-teaniini ja sidrunmelissi kompleks (60 tbl) – L-teaniin on aminohape, mis aitab kaasa stressiga toime tulemiseks. See parandab und ning rahustab ilma uniseks muutmata. Uuringud on näidanud, et L-teaniin võib suurendada kehas GABA ja serotoniini ning samaaegselt langetada noradrenaliini taset. Tänu sellele võib temast abi leida ka masenduse, kevadväsimuse või muu vaimse pinge korral. Koos rahustava ja vaimset sooritust toetava sidrunmelissiga on see tugev abiline stressirohketel perioodidel. Sidrunmeliss on rahvameditsiinis tuntud lõdvestava ning rahustava vahendina, kuid viimatised uuringud on näidanud tema positiivset mõju ka mälule ning keskendumisele.

Magneesium 375 (60 tbl) – magneesium on üks olulisemaid mineraalaineid inimese organismis. See omab olulist rolli närvi- ja lihasfunktsioonide korrapärases funktsioneerimises, luustiku arengus, rasvhapete ja rakkude tootmise. Magneesium aitab paremini välja puhata, parandada und ja toetada närvisüsteemi tööd. Lisaks aitab ta kaasa lihaste lõõgastumisele ning taastumisele peale treeningut. Magneesiumipuudus võib tekitada väsimust ja närvilisust. Inimestel, kes töötavad suure vaimse pinge all ning tarvitavad samaaegselt teed või kohvi, on suurem risk magneesiumi defitsiidile.

KELLELE MÕELDUD?
 • stressirohke periood
 • vaimselt pingeline periood
 • uinumisraskused
 • keskendumisraskused
 • ärevus
KOOSTISOSAD

L-teaniini ja sidrunmelissi kompleks

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV
Foolhape 100-200 µg 50-100
Pantoteenhape 3-6 50-100
Biotiin 25-50 µg 50-100
L-teaniin 100-200 mg -
Sidrunmeliss (Melissa officinalis) (600 mg 10:1 ekstraktist) 300-600 mg -

Magneesium 375

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
Magneesium (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina) 375 mg 100

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Magneesium (tsitraat) 150 mg MagAsorb®
al.  14,16 
Magneesium 375 mg
al.  14,16 
Vegan D-vitamiin 1000 IU (25 μg)
18,89 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht