Vitamiinide komplekt “Ema ja beebi”

  • komplekt raseduse või imetamise ajal suurenenud vitamiinide ja mineraalide vajaduse katmiseks
  • kõrged, kuid ohutud B-grupi vitamiinide tasemed
  • D-vitamiini kapslid ja tilgad emale ja beebile
Suurus
-27%
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Raseduse ajal soovitame võtta 1 tableti StrongStart vitamiinide ja mineraalainete kompleksi ja 1 kapsli D-vitamiini päevas. Sünnitusjärgselt ning imetamise perioodil soovitame emal võtta 1 tableti Strongstart kompleksi ning ühe kapsli D-vitamiini päevas. Vitamiine on soovituslik võtta koos toiduga, kuid pigem vältida koos piimatoodete, kohvi või teega koos tarbimist. Imikule on soovituslik tarbida 2 tilka ehk 10 mikrogrammi (400 TÜ) päevas. Tulevase ema vastupanuvõime tõstmisele keskkonnateguritele soovitame lisaks tarvitada Imuno Strength kontsentraati, mille koostises olevate leedrimarjade, kibuvitsa ja mustasõstra kooslus aitab toetada immuunsüsteemi.

Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus
Lamberts Eesti kvaliteet ja usaldusväärsus

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on 40 aastat kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab 40-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.