Vitamiinide komplekt “Ema ja beebi”

  • komplekt raseduse või imetamise ajal suurenenud vitamiinide ja mineraalide vajaduse katmiseks
  • kõrged, kuid ohutud B-grupi vitamiinide tasemed
  • D-vitamiini kapslid ja tilgad emale ja beebile
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Raseduse ajal soovitame võtta 1 tableti StrongStart vitamiinide ja mineraalainete kompleksi ja 1 kapsli D-vitamiini päevas. Sünnitusjärgselt ning imetamise perioodil soovitame emal võtta 1 tableti Strongstart kompleksi ning ühe kapsli D-vitamiini päevas. Vitamiine on soovituslik võtta koos toiduga, kuid pigem vältida koos piimatoodete, kohvi või teega koos tarbimist. Imikule on soovituslik tarbida 2 tilka ehk 10 mikrogrammi (400 TÜ) päevas. Tulevase ema vastupanuvõime tõstmisele keskkonnateguritele soovitame lisaks tarvitada Imuno Strength kontsentraati, mille koostises olevate leedrimarjade, kibuvitsa ja mustasõstra kooslus aitab toetada immuunsüsteemi.

Kas teadsid?

Raseduse ajal suureneb raua vajadus, sellega toime tulemiseks muutub naise keha efektiivsemaks raua omastamisel võrreldes varasemaga. Head looduslikud raua allikad on neerud, süda, taine punane liha, kalkun, kana või sardiinid.

MILLEKS HEA ON?

Vitamiinide komplekt, mis sobib nii lapseootel naistele kui ka terve imetamise perioodil nii emale kui beebile nende mõlema organismi toetamiseks ja normaalseks arenguks. Seepärast on lisatud „Ema ja beebi“ vitamiinide komplekti lisaks vitamiinide ja mineraalainete kompleksile ka D-vitamiini kapslid emale ja tilgad beebile.

Komplekt sisaldab järgmisi tooteid:

Vitamiinide ja mineraalainete kompleks StrongStart MVM naistele (60 tabletti) – StrongStart on toidulisand, mille tarvitamine tagab kõigi vajalike vitamiinide ja mineraalide olemasolu kehas, mis on vajalikud rasedale või imetavale emale. See aitab toetada ema tervist ja enesetunnet ning aitab kaasa lapse normaalsele arengule. Kompleks sisaldab ka foolhapet, mis on väga oluline loote arengule.

D-vitamiin 2000 IU (120 kapslit) emale + D-vitamiini tilgad (200 IU) beebile – D-vitamiin on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse oluliseks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt. Paraku ei saa meie kliimas meie organism keskkonnast piisavalt D-vitamiini, mistõttu on oluline seda lisaks tarvitada. Eriti oluline on see vastsündinutel, kes vajavad D-vitamiini organismi normaalseks arenguks.

KELLELE MÕELDUD?
  • last planeerivatele naistele
  • lapseootel naistele
  • imetavatele emadele ja nende rinnabeebidele
KOOSTISOSAD

StrongStart vitamiinide ja mineraalainete kompleks naistele

Sobib taimetoitlastele.

Hoiatused: Toode sisaldab rauda, mis üleliigses koguses võib olla ohtlik lastele.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett NRV%
Vitamiin D3 10 μg 200
Vitamiin E 20 mg 167
Vitamiin K 70 μg 93
Vitamiin C 70 mg 88
Tiamiin (vitamiin B1) 10 mg 910
Riboflaviin (vitamiin B2) 10 mg 714
Niatsiin 20 mg 125
Püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6) 10 mg 714
Foolhape 400 μg 200
Vitamiin B12 6 μg 240
Biotiin 150 μg 300
Pantoteenhape 5 mg 83
Kaltsium 75 mg 9
Magneesium 150 mg 40
Raud 17 mg 121
Tsink 15 mg 150
Vask 1 mg 100
Mangaan 2 mg 100
Seleen 100 μg 182
Kroom 200 μg 500
Jood 150 μg 100
Koliinbitartraat 5 mg
Inositool 5 mg

D-vitamiin 2000 IU (50 μg)

Sobib taimetoitlastele.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
1 kapsel %NRV*
Vitamiin D (vitamiin D3) 50 μg (2000 TÜ) 1000

D-vitamiin 200 IU (5 μg)

Sobib taimetoitlastele.

Teave allergeenide kohta: puudub.

Hoiatused: Mitte kasutada, kui pudelikork on kahjustatud.

1 tilk sisaldab:
1 tilk %NRV*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 5 μg (200 TÜ) 100

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

D-vitamiin 200 IU (5 μg) tilgad
14,16 
D-vitamiin 2000 IU (50 µg)
17,30 
Raud (tsitraat) 14 mg
11,87 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht