Vitamiinide ja mineraalainete kompleks Multi-Max 50+ aastastele

 • spetsiaalselt valitud koostis üle 50. aastastele
 • sisaldab kõrgetes, kuid ohututes kogustes B-grupi vitamiine
 • igapäevase toitainete vajaduse tagamiseks
 • immuunsüsteemi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett koos toiduga. Eestis ja sarnastel laiuskraadidel elades ära unusta juurde võtta täiendavalt ka vähemalt 2000 IU D3-vitamiini.

Kas teadsid?

Esimene laialdaselt kättesaadav multivitamiin tuli müügile 1939 aastal. Ameerika keemik Carl F. Rehnborg arendas välja vitamiinide ja mineraalide kompleksi pärast seda, kui oli Hiinas uurinud vitamiinide, mineraalide ja tervise vahelist seost.

MILLEKS HEA ON?
Meeste tervis (al 50+)
Naiste tervis (al 50+)
Immuunsus
Organismi üldine toetamine ja heaolu
Närvisüsteemi toetamine

Spetsiaalne vitamiine, mineraalaineid ja viinamarjaseemne ekstrakti sisaldav multikompleks üle 50. aastastele.

Kompleks sisaldab B-grupi vitamiine, mis aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele; pantoteenhape aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele.

D-vitamiin aitab kaasa luude normaalsele tervise säilitamisele. Lisaks toetab vitamiin D lihaste ja immuunsüsteemi normaalset talitlust ning kaltsiumi ja fosfori normaalset imendumist.

Sobib B-grupi vitamiinide taseme korrigeerimiseks organismis ning kesise toitumise toetamiseks.

Viinamarjaseemne ekstrakt on tugev antioksüdant.

Multi-Max kompleksi võib tarvitada koos Osteoguard kompleksiga kui on tarvis lisaks kaltsiumi ning magneesiumi.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid kasutada Multi-Max 50+ vitamiinide ka mineraalainete kompleksi:

 • üle 50 aastased inimesed
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja / või kurnatust
 • inimesed, kes soovivad toetada lihaste tööd
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata luude normaalse tervise säilitamisele
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust
 • inimesed, kellel on madal B-vitamiinide tase organismis
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett NRV%
Vitamiin A 781 μg 98
Vitamiin D3 (kolekatsiferool) 10 μg 200
Vitamiin E 100 mg 833
Vitamiin C 150 mg 188
Tiamiin (vitamiin B1) 25 mg 2272
Riboflaviin (vitamiin B2) 25 mg 1786
Niatsiin (vitamiin B3) 25 mg 156
Püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6) 10 mg 714
Foolhape 200 μg 100
Vitamiin B12 10 μg 400
Biotiin 150 μg 300
Pantoteenhape 25 mg 417
Kaltsium 62 mg 8
Raud 14 mg 100
Magneesium 50 mg 50 mg
Tsink 15 mg 150
Vask 1,2 mg 120
Mangaan 0,5mg 25
Seleen 110 μg 200
Kroom 200 μg 500
Molübdeen 200 μg 400
Jood 150 μg 100
Koliin 25 mg -
Inositool 25 mg -
Para-aminobensoehape 25 mg -
Viinamarjaseemned (sisaldades 1mg kohta 500:1 ekstraktina) 500 mg -

Koostisosad: mahuaine tselluloos, vitamiin E (dl-alfa-tokoferoolatsetaat), tardaine dikaltsiumfosfaat, askorbiinhape, tsinkglükonaat, magneesiumoksiid, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, tselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja rauaoksiid, raudfumaraat, tiamiinmononitraat, pantoteenhape kaltsiumpantotenaadina, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, riboflaviin, niatsiin (nikotiinamiid), paraaminobensoehape, koliinbitartraat, inositool, emulgaator stearhape, vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), vitamiin A atsetaat, vaskglükonaat, vitamiin D3 (kolekaltsiferool), mangaanglükonaat, kroompikolinaat, seleen (L-selenometioniin ja naatriumseleniit), vitamiin B12 (tsüanokobalamiin), viinamarjaseemne ekstrakt, , naatriummolübdaat, foolhape, kaaliumjodiid, biotiin.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamise korral võib olla ohtlik lastele. Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht