Seleen 200 µg koos A-, C- ja E-vitamiinidega

 • tootes sisalduv seleen on L-selenometioniini ja naatriumseleniidi ühendina, kuna see aitab kaasa seleeni paremale imendumisele organismis.
 • iga tablett sisaldab 200 mikrogrammi seleeni, mis on kahekordne kogus võrreldes tavapäraste multikomplekside sisaldusega.
 • lisaks on tootes meie organismile olulised A-,C- ja E-vitamiinid.
 • spermatogeneesi toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga. Seleeni võttes võib olla kasulik võtta ka E-vitamiini, sest see aitab kaasa organismi võimele seleeni kasutada. Spermatogeneesi täiendavaks toetamamiseks soovitame juurde võtta tsinki.

Kas teadsid?

Parapähklid ehk brasiilia pähklid on head seleeni allikad: üks pähkel sisaldab umbes 75 µg seleeni, mis on soovituslik päevane annus meesterahvale.

MILLEKS HEA ON?
Meeste tervis
Immuunsus
Juuksed & küüned
Oksüdatiivne stress

Tootes sisalduv seleen on L-selenometioniini ja naatriumseleniidi ühendina, kuna see aitab kaasa seleeni paremale imendumisele organismis. Iga tablett sisaldab 200 mikrogrammi seleeni, mis on kahekordne kogus võrreldes tavapäraste multikomplekside sisaldusega.

Seleen mineraalainena on oluline antioksüdant, mis omab tähtsat rolli ka türoksiini ainevahetuses. Samuti on seleen oluline mehe tervise seisukohalt, kuna aitab kaasa spermatogeneesile ehk spermide küpsemisele ning kilpnäärme normaalsele talitlusele.

Lisaks on tootes meie organismile olulised A-,C-ja E-vitamiinid. Koos seleeniga aitavad need vitamiinid kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning hoiavad normaalset immuunsüsteemi talitlust.

A-vitamiin aitab lisaks hoida nägemist, nahka ning limaskesti normaalsena ja osaleb rakkude spetsialiseerumise protsessis.

C-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lambertsi Seleen 200 µg koos vitamiinidega A, C ja E tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata immuunsüsteemi tervise hoidmisele
 • mehed, kes soovivad kaasa aidata spermatogeneesile ja kellel esineb viljakusprobleeme
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata kilpnäärme normaalsele talitlusele
 • inimesed, kes soovivad toetada küünte ja juuste tervist
 • inimesed, kes soovivad hoida nägemist, limaskesti normaalsena
 • inimesed, kes soovivad vähendada väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett %NRV*
A-vitamiin A 400 µg 50
E-vitamiin E 24 mg 200
C-vitamiin C 80 mg 100
Seleen (L-seleenmetioniini ja naatriumseleniidina) 200 µg 364

Koostisosad: dikaltsiumfosfaat, tselluloos, vitamiin C (askorbiinhape), vitamiin E (dl-alfa tokoferoolatsetaat), paakumisvastased ained (ränidioksiid, steariinhape, magneesiumstearaat),võrkstruktuuriga tselluloosikummi, Vitamiin -A-atsetaat, seleen (L-seleenmetioniin ja naatriumseleniit).

Teave allergeenide kohta. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Seleen 200 µg
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht