Punane päevakübar 1000 mg

  • immuunsüsteemi toetav ja põletikuvastaste omadustega
  • üks tugevamaid punase päevakübara ekstrakte turul
  • igas tabletis oleva 200 mg standardiseeritud ekstrakti tegemisele kulub 4000 mg värsket ürti
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

  • Taimetoitlastele

  • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 tabletti päevas koos toiduga. Maksimaalse efekti saavutamiseks on parim kasutada seda igapäevaselt 2-3 nädalaste perioodide kaupa. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks soovitame võtta lisaks D-vitamiini.

Kas teadsid?

Saksa botaanik Conrad Moench andis päevakübarate perekonnale nime Echinacea, kreeka keelse sõna ἐχῖνος (ekhinos- siil või merisiil) järgi, tema seemnete valmimisel siili meenutava korvõisiku järgi.

MILLEKS HEA ON?

Punane päevakübar on üks tuntumaid ravimtaimi maailmas ning tema populaarsus põhineb aastate jooksul läbi viidud paljudel uuringutel.

Päevakübaras on kompleksne toimeainete segu ja kõige huvipakkuvamad on ühendeid. mida nimetatakse fenoolideks. Paljud taimed sisaldavad fenoole, aktiivseid aineid, mis kontrollivad paljude ensüümide ja raku retseptorite aktiivsust ning kaitsevad taime nakkuste ning ultraviolett kiirguse (UV) kahjustuste eest. Fenoolidel on ka antioksüdantsed omadused, mis võivad olla inimese tervisele kasulikud.

Punast päevakübarat on pikka aega kasutatud tavalise külmetuse korral ja soovitatud kasutada ka külmetuse ennetamiseks. Uuringud on ka näidanud, et päevakübara tarvitamine lühendab külmetushaiguste sümptomite aega.

Tegemist on ühe tugevaima saadaval oleva tootega – ühe tableti kohta kasutatakse 200 mg standardiseeritud ekstrakti, mis on valmistatud enam kui 1000 mg kuivatatud ürdist, mis on omakorda saadud rohkem kui 4000 mg värskest ürdist!

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid tarvitada Lamberts Echinacea tablette:

  • inimesed, kellel on külmetus
  • inimesed, kes soovivad enda immuunsüsteemi tugevdada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
Punane päevakübar (250 mg 4:1 ekstraktist) 1000-2000mg -
C-vitamiin 40-80 mg 5-100
Tsink 2,5-5 mg 25-50

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, Echinacea Purpurea juure ekstrakt, C-vitamiin (askorbiinhape), toiduvärv titaandioksiid ja raudoksiid, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastased ained /ränidioksiid, stearhape & magneesiumstearaat), ristseotud tselluloosikummi, tsink tsitraat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

C-vitamiin ja rutiin 500 mg
90 20,47 
Mittehappeline C-vitamiin 500 mg
100 18,89 
Tsink (tsitraadina) 15 mg
180 14,16 
90 9,40 
Tsink (tsitraadina) 25 mg
120 14,16 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]