OracOmega® oomega-3 kalaõli ja antioksüdantide kompleks

  • kõrge kontsentratsiooniga kalaõli koos tugeva antioksüdantide seguga (2500 ORAC)
  • tervelt 760 mg oomega-3-rasvhappeid
  • soovituslik päevane annus (2 kapslit) sisaldab 390 mg EPA ja 260 mg DHA rasvhappeid
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
  • Gluteenivaba

  • Laktoosivaba

ANNUSTAMINE

Võta 2 kapslit päevas koos toiduga, eelistatavalt 1 kapsel toidukorra kohta. Kui võtad ravimeid siis hoia antioksüdantidega kalaõli võtmisega vähemalt 2 tunnine vahe, et vältida võimalikke koosmõjusid. Immuunsüsteemi ja luude toetamiseks soovitame võtta lisaks ka D vitamiini. Liigeste täiendavaks toetamiseks on soovituslik võtta juurde glükosamiini ja kondroitiini.

Kas teadsid?

Toidus olevate antioksüdantide tõhusust mõõdetakse hapniku radikaalse absorptsiooni võime mahu (ORAC – Oxygen Radical Absorbance Capacity) ühikutes.

MILLEKS HEA ON?
Immuunsus
Südame tervis
Silmade tervis
Ajutöö
Liigeste tervis
Organismi üldine toetamine ja heaolu

OracOmega® sisaldab taimsete antioksüdantide (rohelise tee, rosmariini ja pune ekstraktidest) kompleksi puhta kalaõliga, mis annab tootele unikaalse  toime ja efektiivse koosluse.

2 kapslit sisaldavad vajalikus päevases koguses oomega-3-rasvhappeid kokku 760 mg, millest EPA (Eikosapentaeenhape) moodustab 390 mg ja DHA (Dokosaheksaeenhape) 260 mg. Lisaks tugevdab antioksüdantide kooslus toote toimet 2500 ORAC (antioksüdantide tugevuse mõõtühik) ühendi võrra.

Antioksüdantide kooslus, mis on lisatud kalaõlile on oluline selleks, et tagada oomega-3-rasvhapete stabiilsus ja kaitse halbade ühendite ehk organismis ringlevate radikaalide eest hetkeks, mil rasvhapped imenduvad vereringesse. Kirjanduse põhjal tagavad kõige tugevama kaitse rasvhapetele just looduslikud taimsed antioksüdandid.

Kalaõlis sisalduvad oomega-3-rasvhapped aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele.* DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.** Lisaks on teada, et kalaõli ja antioksüdantide tarvitamine võib kaasa aidata tervise säilitamisele, mängib rolli erinevate terviseprobleemide ennetamisel, toetab immuunsüsteemi toimimist ning hoiab ka südame tervist.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d.
**Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid OracOmega® oomega-3 kalaõli ja antioksüdantide kompleksi tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad toetada oma tervist
  • inimesed, kes soovivad toetada ajutegevust, silmanägemist ja südame tervist
  • inimesed, kes soovivad ennetada erinevaid terviseprobleeme
  • inimesed, kes on tihti haiged ning vajavad immuunsüsteemi talitluse toetamist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 2 kapslit sisaldab:
2 kapslit
Kala kehaõli kontsentraat 1200 mg
Sisaldab omega-3 rasvhappeid, millest 760 mg
küllastunud rasvhapped 101 mg
monoküllastumata rasvhapped 171 mg
polüküllastumata rasvhapped, millest: 886 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 390 mg
Dokosaheksaeenhape(DHA) 260 mg
*ORAC segu (rohelisest teest, viinamarjaseemnest, rosmariinist ja pune ekstraktidest) 200 mg

Koostisosad: kala kehaõli kontsentraat (kalaõli etüülestritena koos antioksüdant d-alfa tokoferooliga, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, toiduvärvid titaandioksiid ja vaskklorofülliin, mittehüdrogeenitud juurviljaõli, ORAC segu (rohelisest teest, viinamarjaseemnest, rosmariinist ja pune ekstraktidest), mesilasvaha, päevalilleletsitiin.

Teave allergeenide kohta: sisaldab kala. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Oomega 3-6-9 kalaõli 1200 mg
120 27,66 
Oomega-3 Ultra puhas kalaõli 1300 mg
60 30,89 
Puhas kalaõli 500 mg
120 18,89 
Tursamaksaõli 1000 mg
180 23,64 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]