Niatsiin (B3-vitamiin ehk nikotiinamiid) 250 mg

 • oluline vitamiin energia tootmisel
 • närvisüsteemi talitlusele toetamiseks
 • väsimuse ja kurnatuse vähendamiseks
 • naha tervise toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Unetuse või unehäirete korral soovitame lühiajaliselt võtta 2 tabletti (500 mg) niatsiini tund aega enne magama minekut. Liigeste toetamiseks on samuti soovituslik võtta 2 tabletti päevas.

Kas teadsid?

Kohvis sisalduvast 300 koostisosast on niatsiin ainukene millel on toiteväärtus. Kahjuks sisaldub ühes tassis kohvis keskmiselt kõigest 1 mg niatsiini.

MILLEKS HEA ON?
Energia
Närvisüsteemi toetamine
Kolesterooli tase
Väsimus ja kurnatus
Naha tervis
Uni
Meeleolu

B3-vitamiin on oma ehituselt sarnane aminohappele trüptofaan, mida leidub linnulihas, munas ja lihas. Poole niatsiini kogusest suudab keha konverteerida just nimelt selle aminohappe keemilistest osistest.

Mitmed uuringud on tõestanud B3-vitamiini efektiivset toimet reumatoidartriidi ja osteoartriidi puhul. Toime avaldub liigeste funktsioonis ja nende liikuvuses, lisaks lihaste tugevuses ja vastupidavuses.

B3-vitamiin ehk nikotiinamiid ehk niatsiin aitab kaasa energiavahetusele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning on hea nahale ja limaskestadele. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

B3-vitamiin võtab osa üle 50 metaboolsest ehk ainevahetuslikust reaktsioonist meie organismis. Oluline osa on niatsiinil punaste vereliblede ja steroidide moodustumisel ning energia tootmisel rakkudes.  Lisaks on see vitamiin leidnud kasutust ka ärevuse ja unetuse korral ning leidub paljudes ilutoodetes ja -vitamiinides.

B3-vitamiini suuremas koguses kasutamine on soovituslik vaid lühiajaliselt. Tavaliseks päevaseks annuseks, mis peaksime toiduga omastama, on 13-17 mg. Suuremate kui 500 mg dooside korral tuleb kindlasti konsulteerida arstiga ja apteekriga.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts B3-vitamiini tarvitada:

 • inimesed, kellel on määratud B3-vitamiini defitsiit või selle puudulik imendumine
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad säilitada / hoida naha tervet välimust
 • inimesed, kes soovivad toetada energiavahetust
 • inimesed, kes soovivad toetada liigeste tervist
 • inimesed, kellel esinevad unehäired
 • inimesed, kes soovivad toetada närvisüsteemi ja psühholoogilisi funktsioone
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:
1-2 tabletti %NRV*
Niatsiin ehk nikotiinamiid (vitamiin B3) 250-500 mg 1563 - 3126

Koostisosad: niatsiin (nikotiinamiid), stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, ristseotud tselluloosikummi, emulgaator stearhape, paakumisvastased ained ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Foolhape 400 μg
100 8,99 
B12-vitamiin 100 μg
100 12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]