Maarjaohakas 3000 mg

 • maksa kaitsev ja taastumist kiirendav
 • üks uuritumaid ravimtaimi (üle 300 teadusliku uuringu)
 • standardiseeritud ekstrakt tagab igas tabletis 80 mg silümariini
 • 100 mg ekstrakti jaoks on kasutatud 3000 mg maarjaohaka ürti
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas, eelistatavalt koos toiduga. Maksa tervise lisatoetamiseks soovitame juurde tarvitada letsitiini graanuleid, mis toetavad maksa tervist või artišokki, mis aitab ära hoida maksarakkude kahjustumise.

Kas teadsid?

Maarjaohakas on ainuke teadaolev antidoot rohelise kärbseseene (Amanita phalloides) mürgistuse korral, neutraliseerides selle toksiinid ja kaitstes maksa. Maarjaohakas võib aidata ka paratsetamooli mürgistuse korral.

MILLEKS HEA ON?

Toote iga tablett sisaldab kolmest grammist saadud 100 mg hariliku maarjaohaka (Silybum marianum) ekstrakti.  Lamberts kasutab küpsetest taime seemnetest saadud standardiseeritud ekstrakti, milles sisaldub 80 mg toimeainet silümariini tableti kohta.

Maarjaohaka ekstrakt aitab kaasa toksiinide eemaldamisele maksarakkudest ning maksarakkude taastumisele ja uuenemisele. Samuti aitab maarjaohaka ekstrakt kaasa maksa funktsiooni säilitamisele ning võib soodustada seedimist ja organismi puhastamist. Maarjaohaka ekstrakt on hepatoprotektiivse ehk maksa kaitsva toimega.

Maarjaohaka ekstrakti tabletid sobivad kasutamiseks ka üldise maksa töö toetamiseks ning maksa tervise säilitamisele.

KELLELE MÕELDUD?

Kes võiksid Lamberts Maarjaohaka ekstrakti tarvitada:

 • inimesed, kes soovivad toetada maksa tööd
 • inimesed, kes soovivad eemaldada toksiine maksast
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata maksarakkude taastumisele ja uuenemisele
 • inimesed, kes soovivad maksa kaitsta
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata maksa tervise säilitamisele
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Maarjaohakas (100 mg ekstraktina), millest: 3000 mg
Silümariin 80 mg

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, maarjaohaka (Silybum marianum) ekstrakt, paakumisvastased ained (ränidioksiid, magneesiumstearaat ja steariinhape), glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesälitaja glütserool, võrkstruktuuriga tsellulooskummi.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

Alfa-lipoehape 300 mg
90 26,78 
Artišokk 8250 mg
180 25,22 
Koliini kompleks maksale
60 22,06 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]