Jõhvika kompleks – tugevatoimeline suhkruvaba lahustuv pulber

 • hea suhkruvaba jõhvika allikas
 • koos C-vitamiini ja prebiootikumiga
 • iga grammi kontsentraadi tegemiseks kulub 25 grammi värskeid jõhvikaid
 • magustatud FOS-iga (prebiootikumiga)
Kogus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Soovitame võtta 5-10 grammi (1-2 teelusikat) päevas. Puista pulber leige või külma vee või mahla sisse ja sega korralikult. Jõhvika kompleksi on ohutu tarbida ka pikaajaliselt. Immuunsüsteemi täiendavaks toetamiseks kahjulike bakterite vastases võitluses võid abi saada ka küüslaugu ekstraktist. Kasulike bakterite täiendavaks toetamiseks soovitame lisaks võtta probiootikume.

Kas teadsid?

Kuigi jõhvikas on hinnatud mari paljudes maailmajagudes, kasvatatakse seda tööstuslikult üsna vähestes riikides. Kanada ja Ameerika Ühendriigid toodavad kahepeale 98% kogu maailmas kasvatatavatest jõhvikatest.

MILLEKS HEA ON?

Kompleks sisaldab kontsentreeritud jõhvika pulbrit, mis aitab säilitada kuseteede tervist. Jõhvika kompleksi magustamiseks on kasutatud sigurijuurest pärinevat lahustuvat kiudainet fruktooligosahhariidi (FOS), mis toimib ka prebiootikumina, soodustades heade bakterite kasvu seedekulglas. Lisaks sisaldub kompleksis vitamiin C, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Lamberts jõhvika kompleks on valmistatud värsketest küpsetest jõhvikatest, mida esmalt pestakse, pektiinitakse ja seejärel kuivatatakse pihustiga, et saada madala suhkrusisaldusega kontsentraat.

1 grammi kontsentraadi saamiseks on kasutatud ligikaudu 25 grammi värskeid jõhvikaid.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad põie- ja kuseteede vaevusi leevendada
 • inimesed, kes soovivad ennetada põie- ja kuseteede vaevusi
 • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi toetada
KOOSTISOSAD
Päevane annus 5-10 grammi sisaldab:
5-10 grammi %NRV*
C-vitamiin 60-120 mg 75-150
Jõhvika pulber 2470-4940 mg -
Fruktooligosahhariidid 2470-4940 mg -

Koostisosad: fruktooligosahhariid, jõhvika mahla kontsentraadi pulber, vitamiin C (askorbiinhape).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

Jõhvika tabletid 18 750 mg
60 21,35 
Kirsi kontsentraat
500 ml 27,66 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]