A-vitamiin 5000 IU (1500 μg*)

 • oluline vitamiin naha ja silmade tervise hoidmiseks
 • kõrge biosaadavusega A-vitamiini vorm (palmitaat)
 • tervelt 2500 IU retinooli (A-vitamiini) igas kapslis
 • koos päevalilleseemneõliga, mis lihtsustab organismis imendumist
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 2 kapslit päevas, eelistatavalt koos toiduga. Vitamiin A võib parandada joodi ja raua, eriti taimset päritolu, imenduvust seedetraktist.

Kas teadsid?

Et hoida saladuses 1939. aastal leiutatud Briti radarisüsteemi sakslaste eest, levitas ÜK valitsus müüti, et nende edukus öiste rünnakute tõrjumises tulenes hoopis Briti sõdurite porgandi (tuntud A-vitamiini allikas) rohkest dieedist.

MILLEKS HEA ON?
Silmade tervis
Juuksed / küüned / nahk

*sisaldus 2 kapsli kohta

Vitamiin A on kapslites palmitaadi vormis, mis on biosaadav ühend ning seetõttu ka kergemini omistatav organismi poolt. A-vitamiini imendumisele aitab kaasa ka kapslis sisalduv päevalilleseemneõli.

A-vitamiin on oluline paljude organismi protsesside jaoks, sealhulgas terve nägemise säilitamiseks, immuunsüsteemi ja elundite normaalse funktsioneerimise tagamiseks. A-vitamiin aitab kaasa normaalsele rauaainevahetusele, aitab hoida limaskesti, nahka. Lisaks aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

A-vitamiin aitab ära hoida kanapimesust (kõnekeeles “kanapimedus”), hooldab nahka ja rakke, mis piiravad hingamisteid ja seedetrakti, ning aitab ehitada hambaid ja luid. See on elutähtis normaalse paljunemise, kasvu ja arengu jaoks. Lisaks on A-vitamiin ülioluline immuunsüsteemi jaoks, sealhulgas ohtrate immuunrakkude jaoks, mis vooderdavad hingamisteid ja seedetrakti ning moodustavad olulise kaitseliini haiguste vastu.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada silmade tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada normaalset nägemist
 • inimesed, kellel on A-vitamiini puudus
 • inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi
 • inimesed, kes soovivad soodustada naha tervist ning haavade, põletuste ja haavandite paranemist
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV*
Vitamiin A 750-1500 μg (2500-5000 IU) 94-188

Koostisosad: päevalilleseemneõli, kapslikate: modifitseeritud maisitärklis, niiskusesäilitaja glütserool,želeeriv aine karrageen, happesuse regulaator naatriumkarbonaat, A-vitamiin (vitamiin A plamitaat, antioksüdant dl-alfa-tokoferooliga).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Toode sisaldab A-vitamiini. Mitte tarvitada raseduse ajal või planeerimise jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

 

Sarnased tooted

B6-vitamiin (püridoksaal-5-fosfaat) 20 mg
16,60 
Beetakaroteen 15 mg
17,27 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht