Kampaania tingimused

 1. Tarbijamängu korraldab MPharma OÜ ajaperioodil 15. detsember 2022 – 31. detsember 2022.
 2. Tarbijamängu auhinnaks on kolm jõulukomplekti „Seedimine kergemaks“ koos öko-riidekoti ja tabletikarbiga koguväärtuses 97.92€.
 3. Tarbijamängus loositakse välja kolm võitjat, kellest iga võitja saab ühe “Seedimine kergemaks” komplekti koos öko-riidekoti ja tabletikarbiga.
 4. Auhinnad loositakse välja 3. jaanuaril 2023 ning võitjaid teavitatakse e-kirja teel.
 5. Kui korraldajal ei õnnestu võitjatega e-kirja teel ühendust saada (mis ei ole tingitud korraldaja süüst) ei vastuta MPharma OÜ auhinna kättesaamise eest.
 6. MPharma OÜ võib kasutada osalejate kontaktandmeid uudiskirjade ja pakkumiste edastamiseks. Seejuures on osalejal võimalik soovi korral end alati meililistist eemaldada.
 7. MPharma OÜ ei edasta kolmandatele osapooltele infot ega osalejate kontaktandmeid.
 8. MPharma OÜ kinnitab, et töötleb kampaanias osalejate isikuandmeid kohaldades ja järgides kõiki isikuandmete kaitse põhimõtteid ning töötleb isikuandmeid vaid ulatuses, mis on vajalik kampaania läbiviimiseks.
 9. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajale nõusoleku võidu korral kasutada võitja eesnime meedias, reklaamides, PR kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest tasu maksmata või täiendavat kokkulepet sõlmimata.
 10. Reeglite rikkumisel, kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on MPharma OÜ’l õigus tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhinnad välja loosimata või üle andmata teatades sellest osalejaid meili teel.
 11. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi Seadusandlusele.

Lisainfo: info@lambertseesti.ee