B12-vitamiin 100 μg

 • aitab vähendada väsimust ja kurnatust
 • aitab kaasa vere punaliblede moodustumisele
 • normaalse psühholoogilise funktsiooni (mälu, keskendumine) toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga, soovitavalt hommikul. B12 vitamiini on soovituslik võtta koos foolhappega, sest ühe suuremas koguses tarbimine võib peita teise defitsiiti.

Kas teadsid?

Kuni 20% vanemaealistest inimestest võivad kannatada vitamiin B12 puuduse käes ja seda ilma sümptomiteta. Vananedes võib organism toota vähem maohappet, mistõttu halveneb võime omastada toidus olevat proteiinidega seotud B12 vitamiini.

MILLEKS HEA ON?
Energia
Närvisüsteemi toetamine
Südame tervis
Väsimus ja kurnatus
Mälu ja keskendumine
Meeleolu

Vitamiin B12 on vesilahustuv vitamiin, mida on vaja normaalseks närviraku tegevuseks, DNA replikatsiooniks ning meeleolu mõjutava ühendi SAM-i (S-adenosüül-L-metioniin) tootmiseks. Vitamiin B12 toimib koos foolhappe ja vitamiin B6-ga kontrollides homotsüsteiini tasemeid. Homotsüsteiini üleliigset kogust seostatakse suurenenud südamehaiguste ning paljuse teiste haigustega nagu näiteks osteoporoos ja Alzheimeri tõbi.

Vitamiin B12 on vaja terve immuunsüsteemi funktsioneerumiseks ning punaliblede moodustumiseks. Samuti osaleb see energia vabastamisel toidust ning on seega vajalik normaalseks energia metabolismiks. Kuna vitamiin B12 leidub peamiselt loomses toidus, võib sageli just taimetoitlastel selle vitamiini puudus lihtsamini tekkida.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • taimetoitlased
 • veganid
 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • vanemaealised
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Vitamiin B12 (metüülkobalamiin) 100 μg 4000

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, paakumisvastane aine ränidioksiid, emulgaator stearhape, paakumisvastane aine, magneesiumstearaat, vitamiin B12 (metüülkobalamiin).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, munad, piim ja piimatooted, laktoos, pähklid, sulfitid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

B-vitamiinide kompleks B-50
al.  17,30 
Metüül B-vitamiinide kompleks
24,49 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht