Kõrge kontsentratsiooniga vitamiin B12 (1000 μg)

 • aitab vähendada väsimust ja kurnatust
 • aitab kaasa vere punaliblede moodustumisele
 • normaalse psühholoogilise funktsiooni (mälu, keskendumine) toetamiseks
Suurus
Laos
Otsas
Laos
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett päevas koos toiduga, soovitavalt hommikul. B12 vitamiini on soovituslik võtta koos foolhappega, sest ühe kõrges koguses võtmine võib peita teise defitsiiti.

Kas teadsid?

Kuni 20% vanemaealistest inimestest võivad kannatada vitamiin B12 puuduse käes ja seda ilma sümptomiteta. Vananedes võib organism toota vähem maohappet, mistõttu halveneb võime omastada toidus olevat proteiinidega seotud B12 vitamiini.

MILLEKS HEA ON?
Energia
Närvisüsteemi toetamine
Südame tervis
Väsimus ja kurnatus
Mälu ja keskendumine
Meeleolu

Vitamiin B12 on vesilahustuv vitamiin, mis on vajalik närvirakkude normaalseks aktiivsuseks, DNA replikatsiooniks ja ka meeleolu mõjutava aine SAMe (S-adenosüül-L-metioniin) tootmiseks. Koos foolhappe ja B6 vitamiiniga aitab ta kontrollida homotsüsteiini taset. Homotsüsteiini liiga kõrge tasemega kaasneb insuldi, südamehaiguste ja potentsiaalselt muude haiguste, nagu osteoporoos ja Alzheimeri tõbi, riski suurenemine.

Vitamiini B12 leidub peamiselt loomsetes toiduainetes, näiteks lihas. Seetõttu on taimetoitlastel ja veganitel soovituslik seda juurde võtta. Sageli soovitatakse seda kasutada ka eakatel inimestel, kelle toidulaud ei pruugi väga mitmekülgne olla.

Vitamiin B12 on hädavajalik punavereliblede normaalseks moodustamiseks ja aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele. See aitab kaasa ka normaalsele energia metabolismile – protsessidele, mis vabastavad toidust energiat.

KELLELE MÕELDUD?
 • taimetoitlased
 • veganid
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad tugevdada enda immuunsüsteemi
 • vanemaealised
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Vitamiin B12 (metüülkobalamiin) 1000 μg 40 000

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, emulgaator stearhape, vitamiin B12 (metüülkobalamiin).

Teave allegreenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Rasedatel soovitame enne tarvitamist konsulteerida oma arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Sarnased tooted

B-vitamiinide kompleks B-50
al.  17,30 
Letsitiini graanulid
22,06 
B12-vitamiin 100 μg
12,58 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht