Jood 150 µg

 • energiavahetuse toetamiseks
 • mälu ja keskendumisvõime abistamiseks
 • kilpnäärmehormoonide tootmise ja talitluse toetamiseks
Suurus
Otsas
Otsas
Otsas
Otsas
 • Gluteenivaba

 • Laktoosivaba

 • Taimetoitlastele

 • Vegan

ANNUSTAMINE

Võta 1 tablett koos toidu või poole klaasi veega. Arenenud riikides on joodi defitsiit haruldane, mistõttu ei ole profülaktiline joodi toidulisandite tarvitamine soovituslik. Ka tsink ja seleen on olulised kilpnäärme funktsiooni toetamiseks.

Kas teadsid?

Kuigi meresoola reklaamitakse tihti kui tervislikumat alternatiivi lauasoolale, ei ole ta jodeeritud ning on seetõttu halb joodi allikas.

MILLEKS HEA ON?
Närvisüsteemi toetamine
Kilpnäärme talitus

Jood on kilpnäärmehormoonide lahutamatuks osaks ning need hormoonid mõjutavad enamikku keha elundisüsteemidest. Ta aitab kaasa kilpnäärmehormoonide normaalsele tootmisele ja normaalsele kilpnäärme funktsioonile. Lisaks on ta kasulik ka normaalsele kognitiivsele ja neuroloogilisele funktsioonile, energiavahetusele ning aitab hoida nahka.

Lambertsi joodi iga tablett sisaldab 150 µg joodi.Tabletid on väikesed ja neid on kerge alla neelata, lisaks sobivad need taimetoitlastele ja veganitele. Toodetud Ühendkuningriigis GMP rangete farmatseutiliste standardite kohaselt.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kellel on joodidefitsiit
 • inimesed, kes soovivad toetada kilpnäärmehormoonide normaalset tootmist
 • inimesed, kes soovivad toetada neuroloogilisi funktsioone
 • inimesed, kellel on joodipuudusest tingitud kuiv nahk
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab
1-2 tabletti % NRV*
Jood 150-300 µg 100-200

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mikrokristalliline tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid, magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, jood (kaaliumjodiid).

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi.

Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Lambertsil on üle 35 aasta kogemust toidulisandite tootmises ja praktikas. Ettevõte on aastate jooksul kujunenud juhtivaks arstide, proviisorite, toitumisspetsialistide, kliinikute, haiglate ning terviseteadlike inimeste toidulisanditega varustajaks. Lisaks on Lamberts bränd esindatud 39. riigis üle maailma.

Kõik Lambertsi tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP) ning on heaks kiidetud Suurbritannia Terviseameti (Department of Health), Eesti Ravimiameti ning Põllumajandus- ja Toiduameti poolt, kindlustades toodete puhtuse ja toime.

Miks Lamberts?

Lamberts omab enam kui 35-aastast kliinilist kogemust toodete arendamises, tootmises ja praktikas, mistõttu saame garanteerida toodete ülima puhtuse, kvaliteedi ja efektiivsuse. Olles esindatud 39 riigi üle maailma, kasutavad Lambertsi tooteid oma töös arstid, proviisorid, toitumisspetsialistid, kliinikud ja haiglad. Ligi 200 erineva tootevaliku hulgast leiab igaüks endale vajaliku ja sobiva toidulisandi, et täita soovitud eesmärki.

GMP tootmispõhimõtted

Lambertsi kõik tooted on toodetud Suurbritannias rangete farmatseutliste standardite järgi, mis on kooskõlas Hea Tootmistavaga (GMP – Good Manufacturing Practice). See tähendab, et toidulisandid peavad olema ohutud ning toitainete annus peab olema piisav efektiivse toime saavutamiseks. Samuti peavad koostisained olema stabiilsed ja hästi imenduvad. Lisaks peab tooraine olema kvaliteetne ning puhas.

Terviseakadeemia

Toidulisand peab sisaldama toitainet, vitamiini, mineraali või ravimtaime õiges kontsentreeritud koguses, mis on vajalik efektiivse toime saavutamiseks! Lambertsi tootefilosoofia

Tasuta konsultatsioon

Võta ühendust kogenenud apteekritega, et leida endale parim toidulisand.

Küsi apteekrilt Toidulisandi teejuht